Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 60e.-Ft ig?

Figyelt kérdés
Most sokmindenre kell a pénz,ezért maximum 60ropogósért vennék telót,valaki aki guru, vagy szimplán tud segíteni, megakarom találni a legjobbat ami ebben az árkategóriába az éllovas, valaki tudna segíteni???(xiamoi meg sziami"xd,akármi szóba jöhet).
2020. júl. 29. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Saját tapasztalat alapján Samsung márka mindig bejött, Blaupunkt egyáltalán nem.

Én Samsung és Asus párti vagyok, de az Asus nem itt kezdődik.

Mellesleg jobban a teljesítményeit nézd meg mindegyiknek márkán belül is és attól is függ, hogy mire akarod használni.

2020. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nekem a Xiaomi az ami bevált, az előző ilyen márkájú telefonom 3 évig volt jó, és még most is használom, bár már lecseréltem egy szintén Xiaomira.

Tesómnak is Xiaomi-ja van, februárba vett egy újat az előző is az volt neki, 2 éves és most anyukánk használja, tehát ha mondanom kell egy telefon márkát én erre esküdnék.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes készülékeket találhatsz.


Sok sikert kívánok, bármilyen márkára is esik a választás.

2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%
Javaslom a Xiaomi Redmi 8-at, 8 Pro-t vagy 8T-t
2020. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, Esetleg xiaomibol a redmi note 9? Vagy ezek kb ugyanazt tudjak mi?
2020. júl. 30. 06:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért én is Xiaomi - t mondanám. Szüleimé kifogástalanul működik 3 éve. Mondjuk enyém 1,5 év után nem töltött.
2020. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, nemtudom eldönteni, melyik lenne a legjobb döntés ,de majd felméfem a terepet:D
2020. júl. 30. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Olcsó Samsungot felejtsd el. Nekem volt és befürödtem vele elég rendesen. Abból csak az S és az A széria jó. Xiaomi-ból Note 8 vagy 9.
2020. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

huawei p smart 2019, huawei y7 2019 vagy xiaomi redmi note 8t

ezeket tudom ajánlani

2020. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Samsung A széria van 60 alatt, csak úgy megsúgom.
2020. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben ,koszonom szepen mindenkinek!
2020. júl. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!