Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon hosszútávra?

Telefon hosszútávra?

Figyelt kérdés
iPhone se-m van, több, mint 4 éves, gondolkodom a cserén. A mai napig egy használható telefon, ezt megkapná anyukám. Én pozitívan csalódtam az iPhone-ban, de nem tudom 2020-ban mennyit változtak a telefonok. 200k a keretösszeg, fontos szempont, a leglényegesebb, hogy 4-5 évig használható legyen. Persze nem hátrány a jó kamera sem, de annyira az nem érdekel. Maradjak az iPhone-nál?
2020. júl. 29. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neked bejött, maradj nyugodtan az IPhone-nál.

Én Samsung és Asus párti vagyok.

"Olcsó" kategóriás, de nekem Samsung A5-m(2017) van jelenleg, már 2 éves és semmi baja, pedig rengeteget játszok rajta. Nekem mindig is bejött a Samsung, de a következő nekem Asus ROG lesz, mert jobban bírja a játékokat, persze az gamer telefon.

Viszont kamerája a Huawei-eknek és IPhone-knak jobb szerintem.

De a teljesítményeit nézd IPhone-n belül is, mert nem mindegy az se, nem egyformák természetesen.

2020. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Nkm iPhonem van, és nem ajánlom hosszú távra, mert könnyen törik és az újabbak könnyen tonkremennek és nem jön ra sokaig frissítés
2020. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2. Hogy érted, hogy nem jön rá sokáig frissítés?
2020. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat, pont, hogy az iPhone-okra jon 5-6 evig frissites. Mig az en XS elotti Galaxy S8-am (2017) csak 2 evig kapott frissitest.

Szvsz az iPhone eri meg a leginkabb hosszutavra, plane, ha mar egyszer bevalt Neked.

2020. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!