Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs jövője ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ott kezdneném, hogy megismertem egy fiút, aki 19 éves. Én 16 vagyok, de ő ebben az évben már betölti a 20-et... én meg már betöltöttem a 16-ot. Ő teljesen más, mint én; cigizik, bulizik, füvezik néha, gördeszkázik, van 2 pc az arcán, nagyon sok lány barátja van, eleve nagyon nagy a baráti társasága. Mondjuk rendesen tanul ezek mellett, mert most érettségizik (egyébként aranyos fiú, nem az a bunkó fajta). Én ezekkel ellentétben nem vagyok valami bulizós típus (jó azért szeretek barátokkal elmenni valahova, de az mindig ilyen light-osabb), nem cigizek, nem füvezek, balettozok, tehát teljesen más a stílusom, mint az övé. Valamiért nekem ő mégis nagyon-nagyon tetszik. Az a baj, hogy nem tudom mi a szándéka velem, hogy bejövök egyáltalán neki, de találkozni akar velem. Mikor először megkérdezte, nem értem rá. Másodjára sem. De mikor harmadjára kérdezte már belementem, hogy talizzunk. Egy kicsit félek, hogy milyen élőben, és hogy nem lesz miről beszélnünk. Tudom, hogy neki nem lesz kínos, hiszen már említettem, hogy sok lány barátja van, de mindegyik az ő stílusához áll inkább közel. Én pedig nem akarok egy lenni a sok közül.. nem tudom hogy érezzek ezzel kapcsolatban. Véleményetek?:(

2018. márc. 26. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is: az már régen nem oké, ha 20 évesen érettségizik. De ez mellékes.


A fő válasz, amit figyelembe is lehet venni, de nem kötelező: ismerd meg, ne tarts a találkozástól. Mint írtad, van gyakorlata a lányokkal való kommunikációban, így mindig be tud majd dobni egy témát valószínűleg. Azt sajnos nem tudjuk megmondani, hogy egy leszel e a sok közül, mivel az idővel kiderül számodra. Azt mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást (szerintem kamu), úgyhogy akármi lehet belőle. Az ne legyen a baj, h Te ilyen vagy, ő meg olyan. Így több témátok is lehet.


Utsó vélemény, hasonló az elsőhöz: piercinges, füvezős gyerekkel én már szóba sem állnék. De ez a te világod, neked kell dönteni. A beszélgetésnél meg hagyd, h ő "irányítson"(nem, nem úgy).

2018. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mindennek van jövője ha úgy akarjátok :)
2018. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És az ellentétek vonzzák egymást :)

Van piercing jé, neked nem kell hogy legyen.

Füvezik, ezt sem kell leutánozni :)

Nagy a baráti köre ?

Ettől még nem biztos hogy baxik is azokkal a lányokkal, vagy hogy akarmekyiknek is bejön :)

4 év az semmi .

Ha úgy érzed , figyel rád, fontos vagy neki.

( Persze figyelembe véve hogy deszkazik még sokat tanul, és ez mellett ha ritkán is, de fordít rád időt. Odase neki, légy kicsit elnéző ez ügyben.

Nem állítom hogy a fű az jó, vagy a buli.

De szerintem az egészséges dolog. Ha ebben a korban buliba jár az ember :)

Én sem járok, jártam pl.

Néha haverokkal egy kocsma vagy hasonló az belefért , én még régi vágású vagyok.

( Miért fizessek egy vagyont italra, ha máshol olcsóbban megkapom , és miért hallgassak találomra más zenét , mikor otthon azt hallgatom amit én szeretek ? :D )

Ha aranyos , nem értem mi a kivetnivalód ez ügyben . Ha úgy látod, nem csak azért aranyos, hogy a bugyikákad leimátkozza, teljesen rendben van a dolog. Szerintem :)

23f

2018. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyesnek meg még annyi, ha szakmát tanult először. Az + két év.tehat 20 lesz a 4. Éves érettségi kor. Ha év vesztes akkor 21.

A gimi 5 éves. Vagy volt egy + év informatika, vagy egy nyelvi előkészítős éve. Vagy fent említett év vesztes.

14+5+1=20

14+1+5= az is 20 nézted már :)

Tehát ha már kommentelsz, gondolj bele a dolgokba :)

2018. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanultam szakmát. Azt érettségi után szokták, nem előtte. Ennyit azért tudhatnál, mielőtt nagy arccal összeadod a 14+1-et.
2018. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 mi közöd hozzá, hogy mibe gondolok bele?

#5 köszi, ezt én is írhattam volna.

2018. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz Te tőle mégis?
2018. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb az érettségi, utána a szakma? Mi a f...?! Mostvégzek a szakmámmal, és két éves érettségi előkészítőre megyek, lol. Mire meglesz, addigra (év vesztesként) már lazán 20 leszek.
2018. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen az a vége, hogy senki sem ért egyet. Az a tuti.
2018. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7-es, fogalmam sincs, mit akarok tőle. Eddig mindig olyanok tetszettek/alakult köztünk valami, akik normálisak és nem balhéznak, illetve tisztelnek teljes mértékben. Aztán hirtelen jött ő, akinek abszolút más a nézete a világról, más dolgokat szeret. Annyira furán érzem magam, mikor vele beszélgetek, de mégis jól.
2018. márc. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!