Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsón sok mindenre használhat...

Olcsón sok mindenre használható telefonok?

Figyelt kérdés
Azokra értem, amiket így simán bármilyen boltban lehet kapni és nem drágák. Olyan telefont szeretnék, ami olcsó, és kényelmesen tudok rajta netezni, facezni, youtube stb. Melóhoz kéne ez nekem, mert futár leszek. Van egy S9+ om csak azt sokba kerülne megcsináltatni és ahogy most van úgy nem tudnám melóra használni, azért is fordultam ide. Szóval ezek a telók kb mennyibe kerülnek, milyet érdemes venni, mi mindent tudnak? Köszi előre is

2020. aug. 1. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

En egy regebbi oneplust vennek, eleg eros telefonok relative egesz olcson

Az oxygen os is eleg stabil, eleg eros, nyilt forraskodu, meg mi dkg banom h elkapkodtam es en is samsungot vettem

2020. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azok kb mennyibe vannak? mert nem vágom azokat a telókat, a google meg 100felettieket hoz ki, az nagyon drága
2020. aug. 1. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Te kérdeztél, most én jövök!

Mennyi rá a max kereted?

2020. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy tudja azokat amiket leírtam, és minél olcsóbban. Max 40-50
2020. aug. 1. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
xiaomi
2020. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, és xiaomikat hol lehet kapni? Telekom meg ilyen helyeken, vagy sima telós boltokba?
2020. aug. 2. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
én talán mediamarktból rendeltem, vagy valami hasonló helyről
2020. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű de nagyszerű 47ezres telefon: [link]
2020. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!