Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban egy 2évvvel ezelötti csúcsmobil pl samsung s9 plus vagy egy mostani felső középkategóriás mobil pl samsung a51 a71 ? Szerintetek ?

Figyelt kérdés
És ezek közül ti melyiket választanátok ?

2020. aug. 4. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Samsung s9 plus
Samsung a 51
Samsung a71
Samsung note 9
Huawei mate 20 pro
17 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami a másik hogy nem hosszútávra akarok telefont max 3 évig használnám
2020. aug. 4. 16:10
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy irjátok le hogy ti mit ajánlanátok
2020. aug. 4. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Huawei a legjobb
2020. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

A magam részéről úgy vagyok vele, hogy egy mai középkategóriás készülék teljesítményben kb. megfelel egy régebbi csúcskészüléknek, de minőség, kivitel, hozzáadott érték tekintetében azért van némi külömbség egy tömeggyártott tucatkészülék és egy, az abszolút csúcsszínvonalat képviselő mobil között - ez utóbbira már presztizsből is sokkal több figyelmet fordítanak.

Hogy a Samsung vagy a Huawei a szimpatikusabb, az már csak egyéni preferencia kérdése - nálam a Note mellett szóló érv az S-pen volt...

2020. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a71. Az s9 plus jó telefon, de már 2évvel ezelőtt jött ki. Az a71 meg nem rég, szóval tovább kapja a frissítéseket
2020. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában a csúcsmobilokon azért minden kicsit okésabb. Valahogy jobban sikerülnek a videók, valahogy nem téved be a gps, valahogy még az iránytű szenzor is szükségtelenül azonnali, és ugyanez a helyzet az érintés latencyjével, legalábbis az utóbbi pár évben. Inkább vennék kopottabb, használtabb csúcskütyüből minél újabb modellt, mint ugyanannyiért egy középkategóriát a szokásos kompromisszumokkal. Nyilván a kopottat vállalni nem muszáj, csak pl nekem sokkal jobban rendben van azonos árban az, mint zsírújonnan venni középkategóriát.
2020. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , nekem amúgy egy note 8 am van teljesen megvagyok vele elégedve ,csak egy picit gyorsan merül mondjuk én használom is rendesen ,
2020. aug. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!