Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj? Miért nem tölt a...

Midac24 kérdése:

Mi a baj? Miért nem tölt a telefonom?

Figyelt kérdés
Fél éves Samsung Galaxy A40-es telefonom van. Amikor ráraktam töltőre és nem töltött, azt gondoltam elromlott a töltő, mert már régóta vacakolt, nem töltött rendesen. Kipróbáltam más töltőket, de nem ment, viszont más telefont töltött rendesen. A konnektor se romolhatott el, mert 3-mal is próbálkoztam. Valaki meg tudná mondani, mi a baj, és hogy lehet megjavítani.

2020. aug. 8. 20:42
 1/9 striga válasza:
100%
Valószínűleg a töltő bemenetellel lesz a baj, amit ki kell cserélni.
2020. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a csatlakozó, az akkumulátor, de lehet a töltő ment tönkre és a töltő nem a "töltő" amit a falba dugsz az csak egy hálózati adapter. A töltő a telefonba van. Most nem tölt? Vagy lassan tölt?
2020. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%

Az USB csatlakozód hibás. Ilyenkor a számítógépre se csatlakozik.

Velem is ez történt, vettem egy új telefont. Csak nálam szerencsére a teló már vagy 6 éves volt.

Van garancia még a telodra?

2020. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A70-nel ugyanez a gondom. Sehogy nem tölt, 1 éves teló... se másik töltővel, se kikapcsolt állapotban, se sehogy. Szervizbe kell vinni.

Állítólag lehet szoftveres gond is. Neten ha rákeresel, van vagy 10 tipp mi lehet a baj, talán neked megoldódik.

2020. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az USB bemenettel történhetett valami. Elsősorban próbáld meg óvatosan kipucolni, hátha csak valami kosz belement, és az akadályozza a helyes csatlakozást. Ha nem segít, akkor a probléma forrásának kiderítése érdekében szét kellene szedni a készüléket, amit én nem javaslok, mert amint ezt megteszed, a garancia azonnal elveszik. Így mint mindig, most is azt tudom javasolni, hogy vedd fel a kapcsolatot az eladóval, és érvényesítsd a garanciát.

2020. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
nem mindegy? Garis, vidd vissza!
2020. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha nálam is volt ilyen töltő kérdése az ilyen én olyan töltöt ajánlok amiből ki lehet venni az USB t nekem igaz I phonom van de az inkax illetve ‘ok’ bevált ezek vannak androidos töltő változatban is érdemes kipróbálni

Egyszerűen én is tapasztaltam hogy sok töltő nem úgy tolt ahogy kene sok tesztelés után ezek beváltak de mindenképp olyat válasz ami leszedhető mert ha megveszed és nem működik akkor elég csak USB-t cserélni nem kell a fejet is cserélni és valljuk be olcsóbban ki jössz ha csak az USB kell megvenni mint ha az egész toltot venned meg újra

2020. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is előfordul hogy meg van törve a vezetek szóval arra is oda kell figyelni és a hoco markát nem nagyon ajánlom a testvéremnek működik vele de nekem nem vált be pedig ugyan olyan a telefonunk és ugyanakkor kaptuk szóval én inkax ra meg az ok ra váltottam azok jók :)
2020. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2es Most abszolút nem tölt.

3mas Van még szerencsére, és ha nem javítom meg, kicserélem.

4es Küldenél linket?

5ös Kosz nincs benne, próbáltam tisztítani.

7es Próbáltam a töltőket más telefonon az eredeti tőltőm kábelja nem ment, de más töltő a másiknál működött, nálam meg nem

2020. aug. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!