Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A feltöltőkártyások mit...

A feltöltőkártyások mit gondolnak az évenkénti adategyeztetésről?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok macerásnak, meg vegzálásnak?Vagy nem zavar titeket?Most azt hagyjuk, hogy előfizetéses vagy :)

2020. aug. 10. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Utálom
Szükséges rossz
Unom
NIncs bajom vele
Jó ötlet
Hamar megvan
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
értelmetlen
2020. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi értelme. A terrorista simán megvesz a boltban egy sim kártyát, majd akció után eldobja. Semmiből nem tart neki. Nem hiszem, hogy egy évig ugyanazt használják. A lakosságnak is egy bazi nagy nyűg. Tököm ki van vele. Inkább visszaváltok előfizetésesre. Bár nemcsak ez miatt.
2020. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ennek semmi köze a terroristákhoz. Inkább ahhoz van köze, hogy mindig mindenkiről tudni akarják hogy hol van, kikkel találkozik, kikkel beszél telefonon. Nehogy véletlenül fel tudj hívni valakit anélkül, hogy ott legyen a neved a híváslistád tetején!
2020. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, unom, hamar megvan, de akkor is:

ÉRTELMETLEN!!!


12 hónapig semmit sem tud senki az esetleges változásokról. Akkor mégis mi értelme ennek? Ha valaki olyasmire akar egy feltöltős kártyát használni, jelenleg is van sok lehetősége, hogy ne a saját nevére/címére szerezze be, aztán 12 hónapig használható lenne, de aki olyasmire használja, az jóval hamarabb szerez másikat, akár többet is...

2020. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt migráncsok miatti szivatás miatt kellett bekamuzni. Ez is egy a szokásos propagandapolitika kelléktárában.
2020. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára kezdenek elfogyni a telszámok, így valahogyan ki kell szűrni az újrahasznosítás céljából, amit lehet.

Ebből a nézetből megértem, de nem tapsolok hozzá.

2020. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Alex Fly ***** válasza:
94%
@6: ahhoz pont nincs szükség erre a hülyeségre. A SIM a feltöltés után adott ideig használható, utána 90 napig csak hívásfogadásra, enmek leteltével végleg megszűnik az előfizetés - és a hozzá tartozó szám felszabadul. Minden adategyeztetés nélkül...
2020. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

7


De ha lehet előbb, akkor miért is ne..."hülyeség"...

2020. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:

@8: ha előbb. Az adategyeztetés egy évig szól. Egy mi imál összegű feltöltés fél év. Ha megveszel egy SIMet, akkor az első használattól számított X napon belül aktiválni kell, hogy tovább használhasd - és az első fetöltésre is van határidő...

Szóval nem egyértelműen rövidebb az az egy év.

2020. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Üdv mindenkinek!

Nem tudom figyeli -e még valaki ezt a kérdést és hogy érdekes lehet -e a történetem a kérdés szempontjából, de szerintem van létjogosultsága, ugyanis bizonyítja, hogy az adategyeztetés kijátszható...


Tehát a mai nap folyamán megkaptam a nagyon nem várt SMS -t, hogy egyeztessek adatot (még kb 2 hónapon lett volna erre) és gondoltam teszt jelleggel egyeztetek VPN -en át... Kanadai IP -vel megcsináltam az egyeztetést és már az e-mail -t és az SMS -t is megkaptam, hogy sikeres volt az egyeztetés, miközben a magyarországi tornyokra csatlakozott az egyeztetés alatt is a mobilom... Szóval igencsak érdekes a dolog, hogy az IP cím alapján egyértelműen nem onnan ment az egyeztetés ahol a telefon volt, mégis elfogadta a rendszer az egyeztetést... Ilyen elven használhatná bárki a számom és most megkérhetett volna az egyeztetésre és én éppen külföldön tartózkodva ezt meg is tehettem volna probléma nélkül...

2020. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!