Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nálatok működik a Vodafone...

Nálatok működik a Vodafone online adategyeztetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy nálatok jelenleg működik a Vodafone feltöltőkártyás adategyeztetés online felülete?


Amikor beírom az adataimat, és elfogadom a feltételeket, majd rákattintok a "Adatok megadása" gombra, ezt az üzenetet kapom:

"warning

Kedves Ügyfelünk! Sajnos technikai okok miatt jelenleg nem érhető el az adategyeztetés, kérünk, látogass vissza egy óra múlva!"


Aggasztó, mert tegnap óta ezt csinálja!


Tegnap, amikor először csináltam, akkor 2X elírtam a pontos születési helyemet.

Lehet, hogy ez is közrejátszik, és csak engem tiltottak le? Vagy tényleg technikai problémával küzdenek?


Jelenleg külföldön tartózkodom, és szeptemberig (Azaz a suliig) nem tervezek Magyarországra menni. Ezért esélyem sincs felhívni őket, vagy meglátogatni a Vodafone üzleteit! Vagy van külföldről hívható számuk?


Elég fontos lenne, mert Augusztus elején vásároltam a SIM kártyát tavaj, és még soha nem csináltam ilyen adategyeztetést a Magyar Vodafonnál!

Ezért mindenkinek megköszönném a segítségét!


Aki nem tud értelmes választ írni, és csak rontani tud a helyzeten a butaságaival, azt nagyon szépen megkérem, hogy ne a komment szekcióban élje ki az unalmas perceit! Köszönöm.



2019. júl. 15. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az adategyeztetés határideje már lejárt, valószínűleg ezért nem működik.


A Vodafone külföldről,, normál díjjal hívható telefonszáma: +36 70 700 1270

2019. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleírok, de az adategyeztetésnek mi volt a határideje?

Amikor tavaly vettem egy kártyát, azt mondták, hogy egy év múlva kell egyeztetni, de ez novemberben volt - eszerint akkor kellene egyeztetni?

2019. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Augusztus 15, azt hiszem. A pontos napra sajnos nem emlékszem, de biztos vagyok benne, hogy augusztus. És még csak július közepe van.
2019. júl. 15. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem megy! Az utolsó által küldött linken, megadom az adataimat, amit kér, rákattintok az adatok megadása gombra, és azt az üzenetet kapom, hogy technikai okok miatt az adategyeztetés nem elérhető. Látogass vissza 1 óra múlva. De ezt már tegnap óta.
2019. júl. 15. 11:16
 6/6 anonim válasza:

Most lassan egy hete nem jó.

Egyáltalán megjavítják majd?

2022. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!