Nálatok működik a Vodafone online adategyeztetés?
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy nálatok jelenleg működik a Vodafone feltöltőkártyás adategyeztetés online felülete?
Amikor beírom az adataimat, és elfogadom a feltételeket, majd rákattintok a "Adatok megadása" gombra, ezt az üzenetet kapom:
"warning
Kedves Ügyfelünk! Sajnos technikai okok miatt jelenleg nem érhető el az adategyeztetés, kérünk, látogass vissza egy óra múlva!"
Aggasztó, mert tegnap óta ezt csinálja!
Tegnap, amikor először csináltam, akkor 2X elírtam a pontos születési helyemet.
Lehet, hogy ez is közrejátszik, és csak engem tiltottak le? Vagy tényleg technikai problémával küzdenek?
Jelenleg külföldön tartózkodom, és szeptemberig (Azaz a suliig) nem tervezek Magyarországra menni. Ezért esélyem sincs felhívni őket, vagy meglátogatni a Vodafone üzleteit! Vagy van külföldről hívható számuk?
Elég fontos lenne, mert Augusztus elején vásároltam a SIM kártyát tavaj, és még soha nem csináltam ilyen adategyeztetést a Magyar Vodafonnál!
Ezért mindenkinek megköszönném a segítségét!
Aki nem tud értelmes választ írni, és csak rontani tud a helyzeten a butaságaival, azt nagyon szépen megkérem, hogy ne a komment szekcióban élje ki az unalmas perceit! Köszönöm.




válasza:Az adategyeztetés határideje már lejárt, valószínűleg ezért nem működik.
A Vodafone külföldről,, normál díjjal hívható telefonszáma: +36 70 700 1270




válasza:Bocs, hogy beleírok, de az adategyeztetésnek mi volt a határideje?
Amikor tavaly vettem egy kártyát, azt mondták, hogy egy év múlva kell egyeztetni, de ez novemberben volt - eszerint akkor kellene egyeztetni?
Most lassan egy hete nem jó.
Egyáltalán megjavítják majd?
Kapcsolódó kérdések:
Megcsináltam ma online az adategyeztetést. "Sikerült!" felirat jelent meg, de további sms-t vagy e-mailt nem kaptam. Van még bármi más teendőm ezzel, vagy le van tudva és élni fog a kártyám július után is?
Szia! Az lenne a kérdésem, hogy ha nagy valószínűséggel elrontottam az online adategyeztetést (vodafone), akkor ilyenkor mit tudok tenni? Nem kaptam olyan sms-t amiben leírták volna, hogy sikeres az adategyeztetésem (tavaly kaptam). Érdemes bemennem a vodafonba, vagy...
A hatarido utan mèg meg lehet menteni a telefonszamot?
Van 3 telefonunk 2 telenoros, 1 vodafone-os. Ma leültem megcsinálni, az első telefonnál nem volt semmi baj, minden jó és szép volt. A másik kettőnél, mindig valami hibát ír ki , hogy nem jó. Mindent megpróbáltam, de nem engedi. De legalább írni valami ki...t k..va...
Már többször próbáltam, de a végén hiába nyomogatom a gombot nem küldi el az adatokat. Én ilyen fosadék rendszert még komolyan nem láttam. Ráadásul e-mailben kiküldenek egy olyan linket, ami nem működik...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




