Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál van lehetőség...

Telekomnál van lehetőség részletfizetés helyett egyben befizetni?

Figyelt kérdés
Részletre vettem egy készüléket mert nem lett volna rá cash egyben kifizetni, viszont most úgy alakult hogy ki tudnám, és nem akarom részletekben +mivel nem is tetszik a készülék el szeretném adni, viszont ott nem túl előnyös ha tartozásom van rá. Lehetséges tehát kifizetni így?
2020. aug. 10. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor már szerintem erre nincs lehetőség. Megrendelésnél lehetett volna választani a részletfizetés helyett, hogy egyösszegben kifizeted.
2020. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki lehet fizetni az összes hátralévő készülék részletet egy összegben, de ez a 2 éves hűségidőt nem csökkenti, ugyan úgy ott kell maradnod. Új készüléket vehetsz, de csak akkor, ha a 2 év hűség újraindul drágább, vagy azonos havidíjú csomagra, olcsóbbra nem lehet. Vagy nem a szolgáltatónál veszel készüléket, hanem boltban, ilyenkor a mostani hűség ketyeg tovább.
2020. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szolgáltatót váltnai nem akarok csak egyszerűen nem tetszik a készülék és úgy senki nem venné meg hogy tartozás van rajta. Már ki van nézve az utódja üzletben😄

1-es: azért választottam ezt, mert akkor épp nem lett volna egyben annyi pénzem, viszont most úgy alakult hogy egyben ki tudom perkálni, tehát mivel van rá lehetőség megteszem :)

Köszönöm a válaszokat

2020. aug. 10. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én tudtam rosszul. Én értem, hogy azért válaszottad ezt a lehetőséget, mert nem volt akkor annyi pénzed. Én is így voltam ezzel még tavasszal, de nem tudtam, hogy előre le lehet tisztázni az egészet.
2020. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van lehetőséged egyben kifizetni az egészet. Kétféle módot tudok erre neked javasolni:

1. Vannak ún. Telekom postapontok országszerte, ld. itt: [link]

Ilyen postaponton látják az egész folyódat és a rajta levő 'tartozásokat', tetszés szerint fizetheted be.

2. A CIB-es bankszámlára kell utalnod ( [link] az összeget és megjegyzés rovatba kell írnod CSAK a törleszteni kívánt számlaszámot, ez asszem rajta van a havi számla törlesztőrészlet részében, "számlaszám: ..." résznél. Vagy legalábbis valami hasonló. Ide annyit utalhatsz, amennyit szeretnél, szépen le fog könyvelődni.

2020. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!