Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat szeretném a...

A telefonomat szeretném a szolgáltatótól függetleníttetni, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Nem én fogom elintézni a helyen ahol vettem (és ahol meg fogják csinálni) szóval ha függetlenítik akkor aki csinálja látja mi van a telefonomba? Valahogy bele tud nézni az adatok alapján? Ha akkor csinálja amikor az ismerősöm beviszi akkor ő láthatja? Nálam lesz a telefon de az adatait átküldtem annak aki bemegy és elintézi nekem. Elég gáz lenne ha látnák a személyes dolgaimat. Szóval szerintetek ez lehetséges?

Ami az iphoneál az ‘Info’ szó alatt megtalálható ezek az adatai vannak csak meg a telefonomról neki.



2020. aug. 12. 02:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A függetlenétités egy számsor beírása a billentyűzettel.

Általában megadják a számsort amit neked kell beírni.

Nem kell hozzá a telefonban matatni.

2020. aug. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A függetlenítés nem abból áll, hogy otthagyod a telefont és majd egy hét múlva visszaküldik.

Régen úgy zajlott, hogy elmentél a szolgáltatóhoz, ellenőrizték, hogy a telefon valóban náluk lett e vásárolva, és nincs e rajta hűség, kifizettél egy bizonyos összeget, majd ők aztán android esetén küldték a kódot, amit a készülék kér amint más szolgáltató SIM kártyája kerül bele, iPhone esetén pedig kód sincs, azt ők távolról tudják engedélyezni, és az újraaktiválást követően független a telefon.

Ez a procedúra annyiban változott, hogy (nagyon helyesen) már törvény kötelezi a szolgáltatókat, hogy a függetlenítést ingyen kell elvégezni, amennyiben a szerződésben foglalt hűségnyilatkozat lejárt. Magyarul minden ugyanúgy történik, de fizetni már nem kell.

2020. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt mind meg is kérdezheted, de szerintem hátraviszik a szakihoz, mert a kirakatbabák csak mosolyogni tudnak ugye.

Azt meg bármikor megteheti, ha kíváncsi s van ideje, hogy belenéz tartalmába, senki sem látná...leüríted s nincs para...

2020. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na én pont most függetlenítettem az iPhoneomat.

szóval nem kell bemenned sehova, legalábbis a telekomnál nem

[link]

oldalon elküldöd az igényt

aztán majd 1-2 nap múlva kapsz egy SMS-t az alábbi szöveggel:

Tisztelt Ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy a megadott IMEI szám:xxxxxxxxxxxxxxx alapján a feloldás engedélyezésre került. Az iPhone készülékével kapcsolatos további lépésekért kérjük, keresse fel a www.telekom.hu/fuggetlenites weboldalt. Üdvözlettel:Telekom


a linkelt oldalon pedig ott van minden info ami kell.

vagy visszaállítod a telefont és aktiválod - ekkor lesz független

vagy beraksz a másik szolgáltató sim kártyáját és azzal aktiválod.


a telefont fel kell oldani ahhoz hogy függetleníteni lehessen, tehát mindenki akinek a kezébe kerül meg tud nézni bármi ami rajta van.

meg kell adnod az ismerősodnek a kódodat, hogy el tudja intézni a dolgot.

2020. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!