Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölti így le?

Miért tölti így le?

Figyelt kérdés

Az miért van, hogy ha letöltök egy alkalmazást, akkor azt a belső tárhelyből fogja le, mikor be van állítva az SD kártya alapértelmezettnek?

Huawei y6 2017



2020. aug. 12. 12:49
 1/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%
Ha böngészőről van szó, akkor a böngésző beállításai között kellene megadni a letöltési helyet.
2020. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%
Illetve eltájolódtam egy pillanatra, de lényeg, hogy a használt alkalmazás beállításait kellene megnézni.
2020. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A google play ről.
2020. aug. 12. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Alkalmazást nem lehet az SD kártyára tenni.
2020. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az alapvető tárhely mindig a beépített.

Főleg telepítésnél.

De szerintem a download mappa sem átmozgatható.

Az, hogy fotó, videó mentésre stb. beállítottad az SD-t, itt lényegtelen.

2020. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a #1 #5 #6 -os válaszaim, közel ugyanerre a kérdésre:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2020. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem.

És akkor mit lehet tenni, mert az alkalmazások frissítéséhez is kell hely, és már kiírta hogy nem lehet frissíteni, mert nincs elég tárhely, és kitöröltem pár alkalmazást ami nem kellet, meg tisztogattam is egy kicsit, és jelenleg 16gb-ból, 700 mb szabad belső hely van.

De ugye megint be fog majd telni, akkor mit tudok csinálni?

2020. aug. 12. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

16Gb a mai (nagy helyigényű) alkalmazásokhoz sajnos már elég szűk...


A szükségtelen alkalmazások eltávolítása mellet azt javaslom, a felesleges rendszerappok frissítéseit is távolítsd el, illetve tiltsd is le azokat. Ezen felül kapcsold ki az alkalmazások automatikus frissítését.

Az "SD Maid" -el (vagy annak Pro változatával) takarítsd ki a szemetet (a legtöbb takarító apphoz képest ez tényleg sok szemetet el tud távolítani).

Bár mindez csak felületes megoldás...


Jobb lenne a tisztító appok helyett a gyári beállítások visszaállítása, az sokkal több szemetet töröl, bár minden mást is, így előtte javasolt a készülékről lenenteni mindent, ami fontos lehet. Utána persze ugyanúgy automatikus frissítés nélkül és a szükségtelen rendszerappok tiltásával használni, amíg még az a 16Gb engedi... (Néhány app után az már elfogy a 16Gb, így már több app használatához nagyobb tárhelyű készülék használata szükséges.)

2020. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi. :)
2020. aug. 13. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!