Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A50 üvegfólia...

Samsung Galaxy A50 üvegfólia kezd felvállni a telefon bal felső oldalán egyre nagyobb területen kb. pár hónap használat után. Cserélve lett és az ujonnan feltett üvegfólia esetében is ugyan ott megismétlődik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 11:00
 1/2 anonim válasza:
54%
Elvan hajolva a telod ne tedd a zsebedbe vagy ahol szoritod mert elhajlik nekem iphone 8-om volt es a zsebembe tettem es meghajolt es azert jon fel neked ott az uvegfolia mert meghajolt az a resz
2020. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közlekedéskor valóban a zsebemben szoktam tartani. Jobban megnézve és egy sik felületre helyezve nagyon kicsit látszik is az elhajlás. Jut eszembe, egy "szaki" meg azt mondta, hogy azon részen nagyon felmelegszik a telefonom, hát akkor mégsem az lehet az oka, hanem az elhajlás, vagy mindkettő.
2020. aug. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!