Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok telefonhasználat...

Túl sok telefonhasználat ellen tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy függő vagyok, mert havonta egy hétvégémet mindig úgy intézem, hogy egyáltalán nem használom az eszközt. Azalatt az idő alatt nem is hiányzik, igaz olyankor rendszerint sűrű programjaim vannak. Mindent próbáltam már, digitális egyenleg bekapcsolását, értesítések letiltását... És az a furcsa, hogy sem Facebookom, sem Instagramom, sem egyéb közösségi alkalmazásom sincsen, a Messengert is csak kapcsolattartás gyanánt használom.

Tippek?



2020. aug. 18. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Intézz több hétvégét.

Neha hagyd otthon, ha mész valahova (pl munkába )


Mennyire sokat nyomkodod?

2020. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eléggé változó, nemrég a home office idején 4-5 óra is volt naponta, holott laptopon dolgoztam. Viszont ha délelőtt a barátaimmal, családtagjaimmal találkozom, napi 3 óra jön ki. A cél másfél óra lenne, úgy gondolom, az még normális.
2020. aug. 18. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el szórakozni a barátaiddal, barátnőiddel. Csináljatok programokat, amikre nem viszed el a telefont (Vagy ha muszáj, akkor szerezz be egy 1000 forintos nokiát, amin vészhelyzet esetén el tud érni a család), hobbizz sokat (sport, zene, varrás, nem tudom, hogy mi a hobbid), olvass, nézz filmet (nem telefonon), satöbbi.

2020. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes dolgokat csinálsz, pl hírek olvasása, telefonálás, zene, akkor hamar eléred azt a 2-3 órát.

Szerintem az nem számít soknak.

Igazából véleményem szerint nem az a lényeg, hogy mennyit használod, hanem, hogy MIRE

2020. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értelmes dolgokra használom, de én akkor is soknak tartom... Mentek a zöldek, még írhattok...
2020. aug. 18. 11:24
 6/8 Szirty ***** válasza:
Tehetnél: kevesebbet használod.
2020. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon hasznos válasz, erre még nem is gondoltam! :)
2020. aug. 18. 13:43
 8/8 anonim válasza:
Vannak időkorlátozók a különböző alkalmazásokhoz, van, amibe a rendszerbe van beépítve, de valahol a "bolt"/áruházba találsz.
2020. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!