Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 tapasztalatok?

Iphone SE 2020 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olvastam róla teszteket, iletve árukeresős véleményeket, de minél több érdekel. Főleg az üzemidő.
2020. aug. 21. 06:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

A telefon nemrég jelent meg. Még olyan se nagyon tudna tapasztalatot mondani aki azonnal megvette volna.


160k-ért olcsó. És nekezd nekem, hogy de hát A13 chip van benne.


Elmondom, hogy 1800mah akkumulátor van benne. Ez 2014-es divat akkor volt utoljára ilyen.

Kisebb, mint HD felbontása nem fhd. Simán hd és LCD kijelző.


Egy kamera 2020ban, ami nem csinál rossz képeket.

Már a 20ezer forintos telefonokba is megvan a vékony káva ennél viszont alul felül akkora hólyag van, 2017 is pislog. 2020ban ennyi pénzért a notch a minimum lenne.


Mellesleg szerintem ma már többé kerül legyártani egy 1800mah akkumulátor, mint egy 3-4ezreset. De hát nem véletlen ilyen drágám. Nem kis pénz volt az Applenak évekkel ezelőtti technológiát feltámasztani.


Teljesen ellenzem ezt főleg hogy +40ezer forint kiadással már megkapod a teljes iPhone 11 "élményt".


A sok kis tudor biztos azt mondaná, hogy nem kell nagy felbontás pici a kijelző. Nem kell nagy akkumulátor kicsi a felbontás és takarékos a proci. Ez rendben van de ha takarékos a proci egy 3000mah-rel még takarékosabb lenne és a nagyobb felbontás mégszebb lenne.


A Nokia 3310-et is adhatnák fél millióért hiszen indokolt, hogy miért olyan pici az akksi, meg a kijelző. Csak ennyire kell szóval lehet drágán adni.


A telefon semmit se tud amit ennyi pénzért tudnia kéne viszont, ha egy alma fanatikus vagy és megvagy áldva, hogy az iOS a legbiztosabb rendszer és legjobb , havi egyszer elégetsz egy androidos telefont áldozatként a szertartásba amibe a hallot Steve Jobsot istenítitek a túlvilágon akkor ez a telefon neked való.

2020. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
160 ezerért majdnem ugyan olyan hardverek vannak benne, mint a 60 ezres Galaxy A40-emben. (sőt, több magos processzorom van, több ramom van, sokkal jobb kamerám, sorolhatnám) Lehet, hogy le leszek pontozva, de egyszerűen pár szoftveres dolgon kívül semmi nincs, ami az iphone mellett tudna szólni, egyszerűen egy évekkel lemaradott dolgokkal felszerelt, túlárazott sz*r.
2020. aug. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Az iphone A13 as chipje van benne, nekem tetszik nagyon, szàmomra jobb mint az android. Az Apple minimum 5 evig támogatott lesz...
2020. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon jó telefon az SE, csak ajánlani tudom. Az android-iOS vallási vitát szerintem ne kezdjük el, széles körben ismerek mindkét rendszer előnyei és hátrányai. Bár az androidnak inkább csak hátránya van :DDD

Vedd nyugodtan az SE-t, nagyon jó telefon. Az viszont valóban megfontolandó amit valaki előttem mondott, ha esetleg van még rá plusz 40-50 ezred, egy 11-es tényleg megérheti azt a kis felárat.

Eleve kérdés hogy a kisebb vagy a nagyobb telefonokat szereted-e, mert a méret is számít a választásnál. Ha kicsi kell akkor SE, ha szedted a nagyobbat akkor legyen inkább a 11.

2020. aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem használtam még iPhone-t. Xiaomi telóm tönkrement, de nem találtam olyat helyette, ami tudásban és méretben is megfelel. Huawei már nem Google támogatott. Más márka nem jött be Android téren. Próbáltam többet is. Gondoltam kipróbálom az iPhone-t, úgyis több évre venném.


Lehet akkor inkább a 11 lesz az SE helyett. Méretre az még pont határeset.

2020. aug. 21. 09:46
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
2-es vagyok, nekem apukám megvette az új SE-t a régi helyett, aztán odaadta nekem a régi SE-t, hogy használhatom ha akarom. Kb 10 perc próbálgatás után a polcon végezte. Androidhoz képest olyan szinten átláthatatlan az egész.
2020. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Mármint magának vette, én az A40-et használtam meg használom most is.
2020. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Ne kezdjük el a Android vallási vitát? Nem én pontoztam troppára a másik véleményét. Bárki is volt az attól még lehet hasznos amit mondok, hogy az Iphonet szereted. A visszajelző gomb nem dislike vagy like ha, nem tűnt volna fel még valakinek.
2020. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

ahogy olvasom itt csak 1 ember írt tapasztalatot mindenki teljesen másról beszélt

méret nekem tökéletes, előzőleg egy hetesem volt

gyorsaság kiválló, belsőleg nem találok benne kivetni valót

az akksi kibír 4-5 óra képernyő időt aminél a mai napig vannak rosszabb telefonok, szóval ez egy erős közép

kamera meglepően jó. Pozitiv csalódás volt, roszabbra számítottam de ez nekem kiválló

hiába írta az egyik h a samsung a40 nek jobb a kamerája, az kamu . Full homályos a középkategóriás samsungnak a kamerája

ilyenek vannak itthon szóval tudom.

Az h több magos a proci attól még nem lesz jobb, meg h több a ram. Arról ki tehet h egy androidos teló 3 giga rammal semmire se jó.

Én már több mint egy hónapja használom és megvagyok vele elégedve.

Nem azért vettem h ezen nézzem a filmeket , meg játszak rajta mert nem vagyok játékfüggő , plusz játékra se telefont vennék

amire kellet

jó kameramodok

gyors legyen

kicsi és könnyű

ja és persze csúcskategória

ezeket mind megkapom 170 ért, ami a hazai piacon az egyik legjobb

és én a piaci árakat nézem nem kitudja honnan összeszedett gsm es árakat

2020. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Az SE nem csúcskategóriás. Legfejlebb felső de az is határ eset. A csúcskategóriás telefon alapjáraton kiváló és az adott tulajdonságait tudja. Ami így 2020 tulajdonságai az az 5G és a 8k. Na most nem, hogy ez de még a korábbi évek csúcskategóriás jellemzői sincsenek meg oled, notch...


Tény, hogy nem kapott gyenge hardvert a procival, de kijelzőt akkumulátort tekintve meg úgy mindent összességében középkategóriásnak felel meg. Amivel az ára valahol a 40-99ezer forintos helyen kéne lennie.

2020. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!