Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30, vagy Iphone 11?

Huawei P30, vagy Iphone 11?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy két eléggé különböző telefon, de pro és contra érvek érdekelnének. Eddig a Huawei és az Iphone telefonok jöttek be nekem a legjobban, de mindkettőben van valami, ami a másikban nincs, ezért nehéz választani.

Amik a legfontosabb szempontok: nagyon jó legyen a kamerája, ne merüljön le fél nap alatt, nagy tárhelye legyen. De más szempontokat is szívesen olvasok.



2020. aug. 21. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A Huawei jó telefonokat csinál, de a google féle támogatottság necces lehet. Tudni nem tudom, mert nekem nincs, de mindenhol erről van szó.


Az Iphone-nak a támogatottsága garantált vagy 5 évig.


Akksi szinte ugyanakkora, de az hogy meddig bírja az az egyéni használattól is függ.


Ár-érték arányban a P30 jobb lenne, de a támogatottsági hercehurca miatt inkább Iphone. (bár az jóval többe kerül ugyanakkora tárhellyel)

2020. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én ki nem állhatom az USA-t, főleg Donáld kacsa elnöksége óta, de sajnos én is kénytelen leszek az ő gazdaságukat erősíteni. Csak az Apple ad ennyi évig frissítést.
2020. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

/2


Apple fan lettem idén, Trump úrat meg ne sértegesd, ne a CNNt és az RTLt nézd

2020. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ez kettö tetszik akkor apple sajna Huawei Google nélkül 0 ér.
2020. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A P30-on van GMS, ne hallgass a sipákoló vészmadarakra.


Az akkuidő hosszabb a P30 részére illetve talán kamerában is jobb.

A tárhely már tőled függ.

2020. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11-em van jelenleg, egész napos nyomkodással kb 14-16 óra, normál használattal 24-30, ha pedig dolgozom és csak telefonálásra használom, 48-54 órát bír.
2020. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A Huawei-el gondok vannak, lesznek az USA-Kína konfliktusok miatt, én azt nem vennék. Emellett hiába van az egyik legjobb kamerája, ha parasztvakító a jpeg motorja, ezért értékelhető képhez dng-ben kell fotózni és mindent magadnak megcsinálni.


Apple-t meg azért nem, mert túlzottan zárt rendszer.

2020. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Az Apple már nem túlárazott a többi nagy márkához képest, sôt...
2020. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem drága az Apple, ha azt nézed :


5 évre kb. 250 ezer Ft. Én 1-2 évente veszek 80-90 ezres telókat, mert vagy frissítést nem kapnak vagy tönkremennek. Hosszabb távon anyagilag ugyanott vagyok. A különbség annyi, hogy egy prémium vagy több középkategóriást használok ennyiért.

2020. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

/9


Végre valaki használja az eszét, és nem almafóbiában szenvednek

2020. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!