Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kémprogram eltűnik a telefonró...

Kémprogram eltűnik a telefonról, ha a gyári beállításokat visszaálllították?

Figyelt kérdés

Beadtam javítani, alapból meg volt repedve a kijelző. mert kémprogram volt rajta.... Mivel biztosítás volt rajta, így cserélik. Aha, csak ezek meg nem cserélték, hanem javították. Így nem tudom, megnyugodhatok-e, alaphelyzetbe van állítva.


Mindenképpen be kellett adni, csak gondoltam, így a kémprogrammal is lesz valami, nem igen szokták ezeket javítani.


2020. aug. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kémprogramról van szó. Egy mezei, valamelyik "haver" által telepített program le fog jönni a gyárizással, igen. Egy komolyabb volumenű, ami benyalja magát a rendszerpartíciókba, már nem.
2020. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van olyan program ami beépül a biosba, factoryval se jön le, az a teló ha zavar kuka ha nem meg ez van
2020. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt biztosítás miatt szervezben, de csak javították, nem cserélték. Gyári alapállapotban adták vissza.
2020. aug. 28. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!