Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren miért nem tudom...

Messengeren miért nem tudom megnézni az elküldött képeket?

Figyelt kérdés
Van ugyebár ez a funkció, hogy megnyomjuk a beszélgetésben a jobb felső sarokban az 'i' betűt, és akkor előjönnek különböző dolgok, hogy beceneveket állíthatunk be, meg ilyenek, és ha lejjebb tekerünk, ott vannak a képek, amiket küldtünk egymásnak. Na mostmár engem valamiért nem enged óráig letekerni. Nem ír ki semmit, hogy ne sikerült volna betölteni a képeket, nem is tiltottak le, se semmi ilyesmi. Újra is indítottam a mobilom, és semmi. Egyik beszélgetésben se tudom megnézni az elküldött képeket. Miért lehet ez, és hogy lehet megjavítani?

2020. aug. 25. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Óh, már látom, megtaláltam. Nem tudtam erről az újításról.
2020. aug. 25. 14:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra gondolsz, hogy régebben ki adott pár képet és azt keresed, akkor nem lesz ott, mert már nem úgy van. További műveletek szakaszban a második (azt hiszem) a képek. De amúgy jó helyen keresed, ott az info-ban.
2020. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Oh, oké akkor jó😅
2020. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy megtaláltam ezt a kérdést, én is keresgéltem, de nem találtam. :)
2020. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!