Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az elküldött videók a telefono...

Az elküldött videók a telefonon lévő messengeren jó minőségűek. Facebookról vissza hallgatva vagy ha messengerről letöltöm és úgy akkor rossz. Help plösö!?

Figyelt kérdés

Elküldtem pár videót a barátnőmnek, amik a messengerből lejátszva jó minőségűek (előlapi kamerával csinált videók ezek, amit a videó küldés opcióval lehet küldeni messengeren), DE ha facebookon játszom le, vagy a telefonon rámegyek a letöltésre és aztán a galériából lejátszom, akkor meg pocsék.

Miért van ez? Hogy tudnám ezeket a meglévő videókat rendesen az eredeti jó minőségébe letölteni? Hát csak lehetséges ha egyszer jó minőségbe le is játsza. Dehogy mért rossz minőségbe menti...



2017. dec. 18. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a messenger nem videómegosztó. ha mindent rendes minőségben töltene fel, kinyírná az összes szervert az a napi több milliárd videó, amit küldözgetnek egymásnak.
2017. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Telefonon jó a minősége. Még mindig rejtély miert lesz letöltve gyász.

Ja és eddig nem volt ilyen gond. Szóval nem általános probléma.

2017. dec. 18. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
de ez általános. sz. gépen mindig ilyen.
2017. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem általános. Többet küldtem már el és gépen is jó volt eddig a minősége. Ezek valamiért nem lettek jók gépen. Próbáltam újakat küldeni azok is rosszak voltak. Majd újraindítottam a messengert és akkor is próbáltam, akkor már a gépen is jók voltak. De a probléma, hogy a messengeren tisztán hallható, meglévő videómat akarom rendesen letölteni. Hát könyörgöm ha a messengerbe ott van jó minőségbe, akkor létezik az a videó jó minőségbe, mi a kutyafalloszért nem lehet letölteni csak gyérbe? Semmi értelme ennek. Csak van rá mód, hogy ezeket kinyerjem. Ha lejátszani lejátsza szépen, akkor valahogy le is kéne tudni tölteni/el menteni rendes minőségbe.
2017. dec. 18. 18:31
 5/6 anonim válasza:

Más a gép, meg a telefon felbontása.

Amúgy az "plíz" és nem "plösö" 😂

2017. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajj, de tényleg nem értitek? Máskor jó a gépen is, csak most valamiért nem, meg mostanában egyre gyakrabban az elküldöttnek rossz a minősége, ha újra indítom a messengert küldök újra valamit, akkor már rendes minőségűként jelennek meg a PC -n is, de én a azt a pár "félre sikerültet" akarom messengerből kimenteni rendes minőségbe. Már így is millió év lesz vissza görgetni hozzájuk. De telón jó a minősége, pc-n is az szokott, csak most mégis "rosszul" küldte akkor el, de ha messengeren ott van jó minőségbe, letudom játszani is, akkor csak ki lehet nyerni onnan.. de a szimpla letöltés gomb hasztalan mert akkor is rossz lesz. Tiszta gyász.
2017. dec. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!