Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem könnyen...

Ajánlanátok nekem könnyen cserélhető akkumulátoros okostelefont?

Figyelt kérdés

Kezdi megadni magát a telefonom aksija, olcsón tudnék bele utángyártott aksit venni, csakhogy rákerestem, és nagyon nagy szívás cserélni. Én nem akarok ilyenek miatt szervizbe futkosni. Viszont azt a hibát sem akarom elkövetni, hogy újra olyat vegyek, aminek nem cserélhető az aksija.


Keresgéltem, de a legtöbb cserélhető aksis okostelefon nagyon keveset tud, lásd pl. Nokia 2.2. Nekem ami mindenképp kellene, az a 64 gb belső tárhely, de legalább 32 GB. Meg van a Samsungnak valami viszonylag új modellje, az meg a másik véglet, 60-70 ezernél nem szívesen adnék ki többet egy telefonért. Tudnátok ajánlani olyat, amely megfelelne ezen igényemnek?



2020. aug. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem divat a levehető hátlap.

A neten utána tudsz nézni, melyiket milyen trükkel kell szétszedni. Te is láttad, régebbi, butább modellek vannak levehető hátlappal.

2020. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

" Én nem akarok ilyenek miatt szervizbe futkosni."


a legtöbb ember 2-3 évig használ egy telefont, az akksi is bír ennyit, majd elmész cseréltetni, a legtöbb típust 20-30 perc alatt megoldják, újabb 2-3 évre jó lesz


azt ne mondd, hogy 6 évig használsz egy mobilt, vagy ha igen, akkor nem fér bele 1x az életedben a futkosás

2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2:

Egyrészt nem, nem fér bele. Másrészt hiába viszem cseréltetni, ha olyan a telefon tervezése, hogy a tömítéseket már nem fogják tudni ugyanúgy visszacsinálni.


Ha nincs más, lehet az lesz, hogy egy Nokia 2.2-t veszek, és megbütykölöm, hogy amit tudok, az SD kártyára kerüljön, és így a rom ne legyen szűk keresztmetszet.

2020. aug. 25. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!