Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Xiaomi telefon?

Iphone vagy Xiaomi telefon?

Figyelt kérdés
Jelenleg Iphone SE-m van, de már kicsit elegem van belőle, 2,5 éves, az akskija egy kaka, az appok nem mennek. Gondolkodom az iPhone 11-en, de nagyon drága, viszont láttam a Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefont, ami negyedannyiba kerül. Régebben volt androidom, Huawei, ami 2 év után fagyott mint a fene. A Xiaomi is feladja 2 év után?

2020. aug. 26. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi
Iphone
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még 2 év sem kellett, hogy hardveresen feladja a Mi A2. Viszont szüleimnek Mi A1 van és azok működnek. Egyébként tavalyi a telóm, de az Android 11-et már nem kapja meg. Tököm ki van ezzel, hogy Androidos telefonnal nem lehet hosszabb távra tervezni. Erősen gondolkodok az iPhone-on.
2020. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is ettől félek. Valamiért nagyon olcsó..
2020. aug. 26. 19:10
 3/10 issti ***** válasza:
63%

Ha ár-érték arányban nézzük, akkor az Iphone labdába sem rúghat.

Ha sok szállal kötődsz az Apple rendszereihez, akkor nem egyszerű mindent váltani. De ha csak egy jól használható mobil kell, akkor a Xiaomi termékei féláron hozzák majdnem ugyanazt, mint a túlárazott Apple, vagy Samsung. Mit veszítesz, ha veszel egy MI, vagy Redmi típust, és adsz neki pár hónapot? Töredék veszteséggel tudsz kiszállni, mint egy sokkal drágább modellből.

2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ‘16 eleje óta SE van. A töltőkábelek halálán kívül semmi baja, természetesen az akksi romlik- de melyik telónál nem?

Rengetegszer leejtettem, volt vízben is... de egy kis befolyáson- meg üvegfólia törésen kívül patika. Szerintem mindenképpen iphone, de gondold meg. 2 éve van se-d, de valójában az egy 2016-os modell. Szóval szerintem megérné megvárni a legújabbat- bár persze nem tudom, mennyivel lenne drágább.

2020. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anno azért vettem SE-t, mert már akkor is sokalltam a pénzt a legújabbra..
2020. aug. 26. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4


Idén kijött az új SE, nagyon menô eddig androidom volt 3.


Engem az Apple nagyon meggyôzött, letisztult..., gyors, nem fagy le...


értékállóbb, minimum 5 év IOS, idèn te is kaptál a régebbire, tehát az almás cég nem hagyja cserben felhasználóit, mert több évekig tartják karban...2016os kiadás már nem támogatott androidon...

2020. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem Redmi 5A van, meg vagyok vele elégedve.
2020. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, mikor vetted? illetve van neki bármi hibája is?
2020. aug. 26. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel is adja a xiaomi 2 év után, akkor is simán veszel egy újabbat. Így is csak a felénél járnál anyagiakban.

Tehát ezt meg kétszer eljátszhatod abból a pénzből, amit egy iPhone-ra kiadnál.

2020. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben lesz 3 éves, eddig nem volt baja, frissít rendesen.
2020. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!