Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bepárásodott a telefonom elsö...

Bepárásodott a telefonom elsö kamerája,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jöttem haza de elkezdett esni az eso.Eléggé eláztam,a telefonom a zsebembe volt.(Huawei p30) ami ugye vízálló lenne.Három hónapja vettem a telefont.és haza érve azt tapasztaltam hogy az elsö kamera teljesen be van párásodva.A tekefon tökéletesen mükodik de a kamera nem akar javulni.A telefon ugye víz álló de mégis beoárásiditt a kamera ami nem kellett volna normál esetbe.A telefon még garancia alatt van.Szerintetek ha elviszem az emaghoz (onnan vettem) akkor adnak egy új készüléket vagy megjavítsák? Kérlek segítsetek?

2020. aug. 27. 18:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom a helyesírási hibákat!
2020. aug. 27. 18:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ,mem fogják megcsinálni garanciában
2020. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*nem
2020. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor adnak egy új telefont?
2020. aug. 27. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pénzért tudod megcsináltatni.
2020. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

általában ez úgy van megfogalmazva a garanciális feltételek között, hogy nem fogják sem javítani, sem cserélni.

mindenesetre vidd be szervizbe, aztán majd megmondják.

2020. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert Romániába lakom,de szerintem itt is úgy van.De köszi szépen!én arra gondoltam hogy mivel garancia alatt van es kéne bírja a vizet,ezért ki cserélnék.De köszönöm
2020. aug. 27. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Beázásra nincs garancia.
2020. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!