Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik rendesen a...

Batragramzadarma kérdése:

Miért nem működik rendesen a lokátor?

Figyelt kérdés

Kis segitség kellene olyan embertől aki profi szinten mindenre használja az iPhon-t!

Nálunk a családban mindenkinek ez van és ezeken van egy lokátor funkció amivel bármelyik családtagodat meg tudod keresni hogy hol van.

Eddig működött is minden rendesen de kb 2-3 hete máshol mutatja a személyt és máshol az eszközt.

Tehát az eszköz pl X-kerületben van de a személyt pl a VI-kerületben jelöli

vagy éppen forditva.

Miért lehetséges ez?



2020. aug. 28. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most én nem vagyok Iphonos, de a locator nem az eszköz alapján jelöli be a térképen a személyt. Hogy jelölhetné külön? Az elég érdekes lenni. Értelem szerűen nem az embert követi egy műhold, hanem a zsebében lévő telefonja alapján a mobiltornyok jelerősségeből próbálja meghatározni a tartózkodásodat... Ha a telefon a zsebedbe van és magaddal mész a másiknak ott fogsz megjelenni de nem a telefont fogja kiírni gondolom, hanem a személyt, mert gondolom nem az érdekel hogy iPhone 11 hol van, hanem hogy Pista vagy Géza vagy Juli hol van. Na most ha nem viszi magával akkor elképzelhető hogy azért ... De ez még mindig nem ad magyarázott hogy van egyszerre két helyen? Nem lehet, hogy van apple watcha és azt is mutatja? Vagy a másik jelölés az csak azt mutatja hol lakik vagy hol volt nem rég.


[link]

2020. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel családtag az ismerős tudom hogy mindig nála van szinte egész nap a faszbukon olvas vagy ir ezt nem tudom.Tudom hogy van valamennyi szórása a lokátornak, de 5-6 km az már durva lenne.

Lehet hogy van watch is ezt nem tudom de tényleg idegesit.

Ez azóta van mióta frissitettem kb.Egyszerűen agyament dolgokat mutat vagy valaki tényleg olyan gyors hogy egyik pillanatban a Váci úton van rá negyed órára meg Kőbányán.Mondom eddig baj nem volt mindent mutatott pontosan cca50m-es pontossággal de a napokban megzavarodott.

Köszönöm a segitséget!

2020. aug. 28. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget

mindenkinek!

2020. aug. 29. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!