Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 telonal hogy tudom...

IPhone 11 telonal hogy tudom megnézni Fb-on a feltöltött képeimet?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne,hogy IPhone 11 telefont vettem nem rég(eddig Samsung volt) és a Facebookon ha rámegyek az adatlapomra,azon belül pedig a fényképek opcióra akkor nem a Fb-ra feltöltött képeimet látom mint az androidon hanem azokat a képeket hozza be amiket készítettem a telóval de nincsenek feltöltve. Hol tudom megnézni a feltöltött képeimet? Lehet csak nekem új még a teló és nem jöttem rá. Köszi a segítséget
2020. aug. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Pfuj gazdagg
2020. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az értelmes hozzászólást. Nem volt kötelező válaszolni,ha ennyire böki a szemed nyugodtan görgess tovább 😉
2020. aug. 29. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!