Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem vesz fel az okostele...

Miért nem vesz fel az okostelefon videót, ha van még hely bőven?

Figyelt kérdés
Van egy régi Microsoft okostelefonom, amellyel szoktam videózni. Videózás során rájöttem, hogy egy viszonylag nagy adatmennyiséget szabadon hagy. Most nem tudom, hogy csak a telefonon, vagy az SD-kártyán is eljátssza-e ezt. Hogyan lehet szabályozni a tartalékolt adatmennyiséget? (Mint írtam, nem vagyok benne biztos, hogy mindkét helyen le van-e korlátozva, de úgy emlékszem, hogy annak ellenére, hogy egyszer átállítottam a betelt SD-ről az alapra, vagy fordítva, az össztárhelyhez képest nagyon keveset tudtam felvenni.) Bocsi, hogy ilyen összevisszán kérdezek! Köszi előre is!

2020. aug. 28. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!