Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Mi lehet a baja a telefonomnak és mit csináljak vele hogy jó legyen? (iPhone 8)

Figyelt kérdés

Szóval van egy kb 1,5éves iPhone 8-am ami eddig jól működött. Szombaton délelőtt egyszer csak random kikapcsolt de utána működött egészen a mai napig. Ha felrakom töltőre és megnyitok egy alkalmazást akkor rögtön kikapcsol és újraindul de nem teljesen mivel mielőtt be tudnám írni a kódot újra jön az apple logó és ez így megy addig amíg le nem veszem a töltőről (tölteni viszont így is tölt). Ha pedig csak simán kikapcsol és be akarom kapcsolni akkor is ugyan ezt csinálja addig amíg fel nem rakom 1másodpercre tölteni. Utána ha leveszem és bekapcsolom akkor működik minden alkalmazás és egyéb dolgok. Illetve ugye a home gomb sem működik teljesen. Mert ugye az iPhone 8-nál úgy van hogy már nem lehet benyomni viszont ha hozzáérsz akkor olyan érzés mintha benyomtad volna. Nekem most ez sincs meg. Működni működik de nem érzem úgy az egészet mint eddig.


Ha valakivel szintén történt ilyen és megtalálta rá a megoldást akkor az légyszíves írja meg mert oké hogy működik de azért ez így elég rossz használni.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. szept. 1. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy csak a csengő hangerejét tudom állítani a másikat nem és egyáltalán nincs is hangja ha pl Youtube-on nézek videót. Ha airpods-al használom akkor úgy viszont működik.
2020. szept. 1. 12:43
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az amúgy is gyenge akkumulátor kezdi felmondani a szolgálatot. 2000 mah sincs benne újonnan. A home gomb is tipikus iPhone probléma.
2020. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges de akkor meg nem értem hogy a hang az miért nem jó. Amúgy amióta ez van és most hogy így használom sokkal lassabban merül mint ezelőtt (vagy csak valójában több százalékon van mint amennyit ír)
2020. szept. 1. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szervízbe vidd be.
2020. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

miért kell minden iPhoneonos kérdéshez bekommentelni hogy rossz, gyenge az akku??????

legtöbb esetben nem azzal van a gond.


ez 99% szoftveres probléma

ezeket próbáld meg:

[link]

valszeg az iOS borult meg - van ilyen, a telefon is csak egy számítógép.

2020. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azóta már magától helyreállt úgy hogy nem csináltam vele még semmit úgyhogy mostmár csak azt remélem hogy többször nem lesz ilyen probléma.

2020. szept. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!