Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilokhoz (jobban mondva...

Mobilokhoz (jobban mondva phabletekhez, ha ez még létező kifejezés) létezik olyan, billentyűzetes fliptok, mint tabletekhez?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a munkám nagy részét el tudnám végezni telefonról ugyanolyan effektíven, mint számítógépről és nem kellene itt rohadnom az íróasztalnál 8 órát minden nap, ha létezne ilyen tok. Lehetőleg bluetooth-os megoldás lenne optimális, hogy közben tudjam tölteni a telefont powerbank-ről, ha szükséges. Még sok éve kíváncsiságból kipróbáltam egy ilyen tablet fliptokot LG G2-vel, de az nem működött. Jelenleg Redmi Note 9 típust használok, ha számít. Lehetőleg olyanok írjanak, akik már próbáltak, vagy jelenleg is használnak ilyen tokot telefonnal, mert azt látom pld. Aliexpress-en, hogy árulnak ilyet, de nem merem így vakon megrendelni...
2020. szept. 3. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudták eladni a 7"-es tablet tokokat, és áttervezték telefonhoz...

Nem lenne egyszerűbb venni egy Bluetooth billentyűzetet? Vannak egész kicsik is okostévékhez. Vagy nagyobbak telefontartó vájattal.

2020. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2, de, az utóbbi megoldás is érdekel, mármint a telefontartós bluetooth-os billentyűzet, sőt, még jobb is, mint a fliptok, csak nem tudtam, hogy létezik ilyen, köszi, utána nézek :)
2020. szept. 3. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de azért ne vedd meg rögtön az elsőt. Tapasztalatom szerint kb. 45°-os dőlés a legjobb, nem biztos, hogy mindnél hasonló. Ha vájat nélkülit veszel, még vehetsz a telefonhoz külön tartót pár száz Ft-ért, vagy hajtogatsz hullámpapírból... Egy egeret még javaslok.
2020. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából már van egy kis fa "állványom" telefonhoz, hogy videohívásoknál ne kelljen kézben fognom a telefont, szóval azzal nem lenne gond. Egeret is lehet használni telefonnal? Hú de le vagyok maradva.. Köszi ezt a tippet is :D Bármilyen bluetooth egér/billentyűzet működik telefonnal, vagy azért figyelni kell, hogy android kompatibilis legyen?
2020. szept. 3. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg bármelyik.
2020. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!