Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan nyomógombos telefon,...

Van olyan nyomógombos telefon, amivel tudok internetet osztani a laptopomra? Továbbá előnye, ha van benne gps meg messenger(/facebook) Ha vannak ilyenek, tudnátok mondani párat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A régebbi 2010 körüli gyártású készülékeket érdemes megnézni azokban GPS már többnyire volt, facebookozási lehetőség is volt bennük meg némelyikben wifi. Viszont olyan amivel wifis routerként használhatod a mobilnetet tudtommal nem léteztek. Az okostelefonokba is csak később került bele az a funkció kb 2014-15 környékén. Nekem egy 2013 as androidos telefonom volt az első ilyen okostelefon és abba még nem volt ilyen, legalább is nem találtam.
2020. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vezetéken keresztül sem lehetséges?
2020. szept. 4. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Azt megkérdezhetem hogy miért fontos hogy nyomógombos legyen??

Ha azért mert azt hiszed hogy olcsóbb akkor már mindjárt kereshetsz okostelefont is az olcsóbb kategóriák körében, mert a nyomógombos telefonok többsége is 30-70ezer ft között mozog, annyiból meg veszel okos telefont ami képes erre. Ha más miatt kell hogy nyomógombos legyen akkor persze ez sztornó.

2020. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 8110 4g
2020. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igazából az tetszik bennük, hogy nem képes annyi mindenre, mint egy okostelefon, ezáltal kevesebb időt lehet velül elszúrni és az eddig látottak alapján az élettartamuk is hosszabb
2020. szept. 4. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Az okostelefonokat is lehet úgy használni, mintha nem lenne okos...

Illetve persze az élettartam dolog erősen használati szokás függő, persze készülék adottságokon belül.


Szóval ha világháló függő vagy, akkor okostelefon helyett így a laptopod előtt görnyednél, nagyobb kijelzőt nézhetnél, két eszközt cipelhetnél, néhány extra előnyét a laptopnak kihasználhatnád... Más dolog aligha változna attól, hogy nem okos mobilod van.


Ha pedig egy telefont úgy használsz, hogy arról osztassz netet, akkor az erősen merülni fog. Ha emiatt a laptopról kezded tölteni, akkor a laptop üzemideje csökken kicsit, viszont ha folyamatosan töltöd a telót, annak kipurcan az akksija...


Nem lenne jobb megoldás egy hordozható 4G -s wifi router + egy bármilyen telefon?

2020. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
no
2020. szept. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!