Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 9 mikor tisztitja ki...

Android 9 mikor tisztitja ki magát?

Figyelt kérdés

Van egy Huawei p8 Android 6 és hetente fölszólít, ön egy hete nem végzett tisztítást, fölösleges fájlok vannak....elvégzi most a tisztítást?


Van egy Android 8.2 tabletem, az is felszólít, hogy ideje a szemetet törölni.


(Mondjuk anno a Windows 535 telcsim se figyelmeztetet a szemét eltakarítására)



2020. szept. 5. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
(Android 8.1 tablet)
2020. szept. 5. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"mikor tisztitja ki magát?"

"elvégzi most a tisztítást?"

ha rányomsz az igen-re, akkor!

2020. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az Android 9 (pie) nem kérdez semmit, sehol sem találok olyan "készülék tisztitása" opciót.
2020. szept. 5. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden gyártó rak tisztító appot gyárilag a készülékre.

Emiatt nem is ajánlhat fel minden eszköz tisztítást, illetve tisztító app hiányában manuális tisztítást sem lehet minden készüléken indítani.


Az lehet erre a megoldás, hogy:

A) Manuálisan (pl egy profi fájlkezelőböl és a rendszer tárhely menüpontjából) takarítod Te magad a szemetet.

B) Felraksz egy jó tisztító appot (ami ritka, mint a fehér holló. Ugyanis szerintem a legtöbb olyan app, ami tisztító app -ként hirdeti magát valójában nem sok hasznos dolgot tesz, viszont gyakran több kárt okoznak, mint amennyi hasznuk van)...

C) Manuális és tisztító appos takarítás hibrid használata. Ezt teszem valójában én is, méghozzá így: manuálisan takarítok elég gyakran (én már kiismertem a rendszert és az appokat, tudom milyen szemetet hová pakolnak), amit időnként kiegészítek egy jó tisztító app képességeivel (ami a rendszerből is tud szemetet eltávolítani, amit a júzer root jogok nélkül nem tud megoldani manuálisan). Van, hogy az appot indítom először, majd utána nézem meg, mennyi szemetet találok még én. Van hogy belefutok még néhány megabájtba, szóval az az app sem tökéletes amit én használok, de legalább kárt nem okoz, szemben néhány "népszerű" takarító appal...

2020. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!