Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefon kihangosítóval...

Android telefon kihangosítóval: hívás közben egy idő után kikapcsolja a képernyőt, hogy tudom visszakapcsolni (pl. némításhoz)?

Figyelt kérdés
Ha megnyomom a bekapcsológombot, bontja a hívást. A kihangosítón sajnos nincs mute funckió (ill. nem találtam meg...). Android One 10-es ha ez számít.

2020. szept. 2. 21:10
 1/8 anonim válasza:
Milyen telefonod van?
2020. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kijelzőn dupla koppintás felébreszti a készüléket, ugyanis a "bekapcsoló gombbal megszakítja a hívást" funkciót csak olyan eszközön érdemes a gyártóknak elérhetővé tenni (akár aktív gyárilag, akár nem), amin ez nem okoz funkcióvesztést, tehát felébresztés helyett nem csinálhat a készülék más funkciót, ha csak a gombbal lehet felébreszteni.
2020. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Végülis rájöttem, az ujjlenyomat olvasóval kell feloldani. A dupla koppintás és a proximity sensor ingerlése nem jött be.

Olyan szempontból macera, hogy az ujjlenyomat olvasóhoz meg kell fordítani a telefont, aztán meg vissza némításhoz, ez közel sem "egy mozdulat" de ez van.

2020. szept. 3. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez így nagyon zavar, akkor keresd meg a beállításokban a "bekapcsoló gombbal megszakítja a hívást" funkciót és kapcsold ki.


Ez nálam a


Beállítások ➡ További beállítások ➡ Kisegítő lehetőségek ➡ Bekapcs. gomb megszakítja a hívást


helyen és néven található kapcsolóval oldható meg. Nálad, mivel nem tudjuk milyen mobilod van, nem tudjuk azt sem, pontosan hol van a funkció...

2020. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, köszönöm, megtaláltam, ez hasznos. Egyébként beleírtam a kérdésbe, hogy Andodoid One 10es.
2020. szept. 3. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit a kérdésben is írtál, az csak az OS -ra vonatkozó információ, abból még nem derül ki, milyen készülék...

(Plusz az Android one projektnek az Android 10 -es verzióját nem láttam még...)

2020. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az Android One-nak pont az a lényege, hogy mindegyik támogatott készüléken ugyanazt a felületet adja.
2020. szept. 3. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igaz, de a hardveres lehetőségek pont a hardveren múlnak...
2020. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!