Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mennyire normális hogy úgy...

Az mennyire normális hogy úgy hajlik a telefonom akkuja mint ha gyurmából lenne?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 6A telefonomból ki akartam venni az akkut, csak ugye bele volt ragasztva kètoldalas ragasztóval, ès mikor próbáltam kivenni ahogy próbáltam felszedni úgy görbült, szószerint lágy volt az akkuja. Kb negyed rèszèn engedte el a ragasztó, de annyira elhajtott hogy nem mertem tovább piszkálni, visszahajtottam normál állapotába.

2020. szept. 9. 08:39
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nincs tokja, merevítése, ezek ilyenek.

De ki lehet szedni kulturáltan, a kihúzható ragasztóval, már ha nem szakad bele.

Hogy miről beszélek, nézz meg a Youtube-on szétszedős / akkucserés videókat. Ilyen ragasztót lehet rendelni is.

2020. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!