Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül az iphone 6S plus...

Miért merül az iphone 6S plus új aksival és újratelepítve?

Figyelt kérdés
A próblémám, hogy egy iphone 6S PLUS telefon nagyon gyorsan lemerül. 1 éjszaka alatt hozzá sem nyúlok applikációk nélkül, net kikapcs és kikapcsol annyira lemerül. Ha használom jó ha 4-5 órát bír. Pedig mobil boltban 2 új aksival is próbáltuk, szoftverezték, másik simmel, sim nélkül és egyszerűen merül. Valakinek valami ötlete?

2020. szept. 12. 11:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ez nem tipikus iPhone hiba, az enyém napokig bírja, pedig használom rendesen.
2020. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

"Akkor lehet csak szokaltan, hogy az iphone ennyit tud, mert pl. a huaweiem simán birta 10+ órát használatban."

Nagyon egyszerú, a Huawei telefonod akkujának kapacitása kb kétszer akkora lehetett, mint a 6S+-é.


Fogyaszthat bármilyen keveset a telefon, a fizikát nem lehet átvágni.

2020. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A lemerülést úgy értem, hogy leveszem a töltőről és lemerül 4-5 óra alatt. De szerintem is valami baj van, mert a sima iphone 6-om birta 3 napig is, ha nem használtam nagyon.
2020. szept. 12. 18:47
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
4-5 óra használat mellett, vagy használat nélkül? Számomra ez eddig nem derült ki. Ha használat mellett, akkor oké, ez full normális, sőt... Ámbár használat nélkül necces, hogy ott valami nem okés.
2020. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Használat melett 4-5 óra. Ha nem használom akkor 1 éjszaka.
2020. szept. 12. 20:11
 16/24 anonim ***** válasza:

4-5 óra képernyőidő az kiváló ettól a telefontól!


Beállítások -› Kijelzőidő

itt meg tudod nézni mennyit használod a telefont.

Beállítások -› Akkumulátor

itt meg azt láthatod grafikusan milyen gyorsan merül az akkumulátor

megtennéd, hogy lemerülés vége felé kifényképezed ezt a két oldalt és megosztod velünk?

akkor meg tudjuk mondani neked, hogy a grafikon meredeksége normális-e vagy sem!

kössz!

2020. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Uh mondjuk most néztem meg, 2750 mAh-es az akksija a 6S Plus-odnak. Ami furcsa, mert az én XS-emben ennél valamelyest kisebb van, de közel sem merül le egy éjszaka alatt használat nélkül, viszont a 4-5 óra folyamatos használat melletti üzemidő talán stimmel, bár picit több is. Pedig nagyobb kijelző, erősebb hardver.

Ott valami tényleg nincs rendben az akksiddal, de persze csak szerintem, így ezek tudatában...

2020. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egy kép. 4 kor szedtem le a töltöről és 37% negyed 9 kor minimális használat mellett. Tegnap 100%-ról lemerült 0 használat mellett regegl 8-ra.

2020. szept. 13. 20:17
 19/24 anonim ***** válasza:
Naez... Tényleg nem normális. Próbáltad már teljesen "újrarakni" az iOS-t?
2020. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Vagy hard resetelni?
2020. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!