Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak H+ a mobilnetem?

Miért csak H+ a mobilnetem?

Figyelt kérdés

Támogatja a telefonom a 4G-t illetve a 3G-t, engedélyezve is van meg be is van kapcsolva, mégis csak H+-os a mobilnetem.

Ismerősömnek ugyanezen a típusú telefonon (Honor 8X) ugyanannál a szolgáltatónál (Telekom) működik a 3G/4G


2020. szept. 13. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez lehet pl. akkor, ha nálad gyenge a 4G lefedettség.

Esetleg próbáld ki az utcán.

2020. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Az is lehet akadálya a 4G-nek, hogy rég a SIM-kártya (nekem anno csak a cseréje oldotta meg).
2020. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A G generációt jelent, azaz 3/4. generációs vezeték nélküli szolgáltatás. A H+ (azaz HSPA+) egy 3. generációba tartozó szabvány. (pontosabban a 3G-n belül 3.75G, azaz majdnem 4G sebesség)
2020. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a telefon nano SIMes. Te vágtad a SIMet vagy már úgy kaptad a szolgáltatódtól? Mi történik akkor ha az ismerősöd SIM kártyáját rakod a te telefonodba? Ha működik ebben ez az esetben az LTE kapcsolat akkor én a szolgáltatóval konzultálnék.
2020. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöd és te ugyanott (ugyanabban a cellában) próbálkoztok? Elképzelhető, hogy nála a Honor által támogatott frekvenciát használ a szolgáltató, nálad pedig másikat.


Egyébként a Honor 8x-nek többféle kiadása van különféle piacokra és van különbség a támogatott 4G-frekvenciákban. Ha más kiadású a két telefon, akkor lehet, hogy az ismerősöd készüléke támogatja az elérhető 4G-frekvenciát, a tiéd pedig nem.


[link]

2020. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig ,mindenhol H+jelez telefonod ? Mert nem mindenhol van 3-4g .
2020. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!