Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen élet Google nélkül?

Milyen élet Google nélkül?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Meglehet szokni?
2020. szept. 15. 12:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Van másik kereső is.

2020. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Opera minit használok, keresőmotorként pedig a DuckDuckGo van beállítva.

Szerintem még jobbak is mint a Goolgle.

2020. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Igen, nem követi minden lépésem, nem követeli meg a hangrögzítőt, nem fagy le, 1 hónapja cseréltem.


Hajrá Apple!

2020. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Az alapértelmezett google kereső alkalmazást nem tudod használni, meg google térkép, google drive, google térkép stb appokat. Szerintem ez nem a világ vége. Egyiket se használom. A google chrome telefonra elég kaki, hogy nincs telepíthető reklámblokkoló, holott a chrome kiegészítő tára egész hatalmas. A google térkép inkább gps miatt kell, arra meg jobb a waze, de más térkép alkalmazás is van.

A google kereső appot mióta okos telefonom van még nem használtam. A google zene, google képek meg kimondottan zavarnak hogy rajta vannak.

Kereső motornak se mindíg a google keresőt használom. Szerintem élhető az élet google nélkül.

2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Aki nem használt belőle mást, mint a kereső, annak nem fontos. De akinek mindene a felhőben van, annak nélkülözhetetlen.
2020. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy az új Huawei telefonokon nincsenek Google szolgáltatások? Nos, aki csak Facebookra meg selfie készítésre használja a telefont, annak mindegy. Aki ténylegesen ki is használta a telefon tudását, annak viszont érvágás. Nekem most Huawei van, mert nagyon tetszik a menüje, a megoldásai és hogy a legjobb ár/érték arányban volt, de ha 2-3 év múlva cserélni kell és továbbra sem lesz Google rajta, akkor vagy Xiaomi vagy esetleg Samsung.

Google szolgáltatások nélkül semmit nem ér az Android.

Trump meg remélem bukik végre és hátha az utódja feloldja a tiltást. Azt az elmebeteg bohócot hiba volt megszavazniuk.

2020. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel van több kereső(Bing, duck, stb) ezért jó.
2020. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!