Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok külsérelmi...

Hogyan tudok külsérelmi nyomok nélkül javíthatatlanná tenni egy táblagépet?

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni, nem etikus húzás amire készülök de patthelyzetben vagyok.

9 hónapja előfizettem a Vodafone-nal egy RED-re, illetve a vállalati számlák is a Vodafone-nal futnak.

Sajnos mind vállalati, mind magán oldalon gondok voltak vele, de inkább a vállalati az ami miatt úgy döntöttem, hogy a Vodának mennie kell.

Hála az égnek a céges számlákon pont lejárt a hűség, így azokat röhögve viszem el, viszont a magánomon még hűség van, így annak a kötbérét ki kell fizetnem.

Emellett (itt én hibáztam) hagytam, hogy az értékesítő rábeszéljen egy táblagépre, mert úgy gondoltam, hogy kottának jó lesz. Ezzel szemben, sajnos mindenre alkalmatlan, viszont a hűség lemondásával erre kb. 100k-t kéne fizetnem.

Ezt értelemszerűen szeretném elkerülni, így arra gondoltam, hogy mivel ez egy régi típus, és nem tudnak ugyanilyet adni, így ha "tönkremenne" elállhatnék a vásárlástól.

Van ötletetek, hogy hogyan lehetne külsérelmi nyomok nélkül javíthatatlanná tenni az eszközt?

Samsung, Androidos.



2020. szept. 16. 17:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem adni fognak egy másikat garanciában, egy újabb típust :D de nehéz átverni egy szervízt, megáztatod észreveszik.
2020. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Másikat nem szeretnék, "én ezt vettem", az érdekérvényesítéssel nincs bajom.:D A gond az, hogy hogyan lehetne úgy tönkretenni, hogy a szervíz ne mondja azt, hogy én tettem tönkre.
2020. szept. 16. 18:00
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Rákapcsolsz nagyobb feszültséget az usb csatlakozójára.
2020. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Dobd bele egy szakadékba.
2020. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

ha vube teszed nyomot hagy

ha megmelegíted sütőben, nyomot hagy


talán ha valami baromi erős mágneses térnek teszed ki akkor talán tönkremegy TALÁN

(De itt arra gondolj, hogy egy mozdony vontatómotorjára kellene tenni ami 1500-1700 A árammal gyorsít... )

2020. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
ha berakod a mikróba meglátják h valamitől megolvadt minden benne xd
2020. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Úgy nem tudod tönkre tenni hogy ne hagyjon nyomot.
2020. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
A készülék tönkremenetelével nem szűnik meg a hűség, kapsz helyette egy azonos értékű másikat, és tovább fizeted a részleteket.
2020. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Tedd a mikró tetejére, és a mikrohullámok elcseszik
2020. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis szervizbe kéne vinned, akkor vidd be, kérdezd meg tőlük, hogyan kell tönkretenni, és ott helyben haza is vághatod.
2020. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!