Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok külsérelmi...

Hogyan tudok külsérelmi nyomok nélkül javíthatatlanná tenni egy táblagépet?

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni, nem etikus húzás amire készülök de patthelyzetben vagyok.

9 hónapja előfizettem a Vodafone-nal egy RED-re, illetve a vállalati számlák is a Vodafone-nal futnak.

Sajnos mind vállalati, mind magán oldalon gondok voltak vele, de inkább a vállalati az ami miatt úgy döntöttem, hogy a Vodának mennie kell.

Hála az égnek a céges számlákon pont lejárt a hűség, így azokat röhögve viszem el, viszont a magánomon még hűség van, így annak a kötbérét ki kell fizetnem.

Emellett (itt én hibáztam) hagytam, hogy az értékesítő rábeszéljen egy táblagépre, mert úgy gondoltam, hogy kottának jó lesz. Ezzel szemben, sajnos mindenre alkalmatlan, viszont a hűség lemondásával erre kb. 100k-t kéne fizetnem.

Ezt értelemszerűen szeretném elkerülni, így arra gondoltam, hogy mivel ez egy régi típus, és nem tudnak ugyanilyet adni, így ha "tönkremenne" elállhatnék a vásárlástól.

Van ötletetek, hogy hogyan lehetne külsérelmi nyomok nélkül javíthatatlanná tenni az eszközt?

Samsung, Androidos.



2020. szept. 16. 17:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20

Nekem sikerült már úgy elsütni telefont, hogy javíthatatlan alaplaphibája lett. :) (Igaz, ez egy régebbi Lenovo volt, de nem ez volt a szándék, hanem a rootolás)

2020. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

A pióca is ultrahangot használ, tönkre tud tenni elektronikai eszközt.

Ha a costom ROM telepítése félbe marad, az annyira tönkre vágja, mint amikor a BIOS frissítés közben van áramszünet.

Egyébként mi a baj eladással?

2020. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Az, hogy 9 hónapja amikor a dealt kötöttük, akkor náluk listaáron 120 volt ez tablet (nem is értem, hogy hogyan, teljesen röhejes), de így már max 25ért tudnám eladni. De 100e követelnének csak a tablet miatt, ha felmondom a szerződést. Viszont ha nincs a képben a tab (már akkor is az utolsó darab volt), akkor csak 45e kell perkálnom a szerződés felmondásakor.

[link]

Ez az említett eszköz.

2020. szept. 22. 16:46
 24/25 A kérdező kommentje:

costom ROM telepítése - Ez micsoda, és hogyan kell csinálni? Boot menüből játszadozás?

Ja hogy igazi pióca? :D És tényleg reális, hogy rádobálok egy két piócát és kinyírják a tabot? :D Eskü ezt ki akarom próbálni.:D

2020. szept. 22. 16:49
 25/25 anonim ***** válasza:
55%

Mivel a kérdés egyértelműen egy csalás kivitelezéséhez kér segítséget, nem való erre a fórumra.


Remélem megszívod, sikerül tönkretenned, és a szerviz rád tudja bizonyítani. Gerinctelen alak...

2020. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!