Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fog frissíteni az...

Mikor fog frissíteni az Iphone-om IOS 14-re?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy a mai napon jön az IOS 14 és már nagyon várom, de nekem még mindig nem ajánlotta fel a telefonom a frissítést.

Az érdekelne, hogy szerintetek mikor fog jönni a frissítés?

(Iphone SE 2020 készülékem van)

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. szept. 16. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Elárulod, miért várod annyira? :D Esküszöm, érdekel.

iPhone XS felhasználó vagyok. Nem hoz lázba az iOS 14.

Sőt, mondok jobbat. Fel sem telepítem. Miért? Mert tudom, hogy miket hoz ez most megint magával.

Kezdjük ott, hogy romlik az üzemidő ismét. Azon a telefonon te lehet mégjobban megérzed.

Mikor váltok? Ha kijön egy kiforrottabb, stabilabb verzió belőle. Na akkor már megfontolandó nekem is. Most nem.

2020. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is ugyanez a készülék van, de én sem látok új frissítést, egyébként pedig júliusban nem adtak meg semmiféle dátumot arra vonatkozóan, hogy mikor jön ki, szeptember 14-18. között mondták, hogy majd valamikor.
2020. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

jaja már nézzük többen is, de valami gond van....

Külföldi fórumokat olvasgatok és volt akinek megjelent a frissítés és be is szívták vele, mert befagyott félúton a folyamat.


a jelenlegi legfrissebb infók:

[link]

2020. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, most utána néztem, valóban ma kellene kijönnie, de mint mondtam, nálam sincs még.
2020. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

jajj 1-es ne légy ennyire demagóg... ez a droidosok szokása....

vegyél droidot és okoskodj a droidos kérdéseknél!

2020. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

#5 Miért is okoskodok? Amúgy meg jó hogy nem már te mondod meg, mit vegyek, és mit ne. Nem veszek droidot, arról váltottam.

Btw, tapasztalatból mondtam, minden frissítéssel romlik az üzemidő. Sőt... Nekem a 13.6-ra frissítés után annyira kaotikussá vált a szitu, hogy a telefont szervizbe kellett küldenem, és egy az egyben cserélték. Na? :)))

2020. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

"droidot, arról váltottam"

"minden frissítéssel romlik az üzemidő"

nem romlik...

néhány napig alacsonyabb lehet a képernyőidő, mert a háttérben még dolgozik az új rendszer.

nekem 2009 óta van iPhoneonom de sosem tapasztaltam szignifikáns üzemidő csökkenést.

Emellett van itthon 3 iPad és 2 Mac. (meg még Apple watch, meg Airport, stb...) Egyikkel sem volt problémám sosem.


"szervizbe kellett küldenem"

Egyedi eset lehet. Vagy csak simán ostoba vagy hozzá,

Jellemző az Apple termékeknél, hogy bizonyos IQ alatt nem tudják használni. hát ez van.


Mint írtam korábban nekem sosem volt problémám egyik Apple termékemmel sem.


Mondjuk ezt a frissítést most elb..ták...

Steve Jobs forog a sírjában!

2020. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
azt pontozd le akire gondolok!
2020. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

#7-es könyörgöm, te bunkó - hadd ne mondjam ki, ami még bennem van - micsoda.. :'D

Ostoba vagyok hozzá? Akkor tudod mi történt volna? Visszaküldik, hogy ez bizony hibátlan, és fizethettem volna. De nem, kicserélték, mert volt BAJ a telefonnal. Hivatalos Apple szervizről van szó. Anyám. A bizonyos IQ nálad nincs meg, na de az EQ sem, ami mégnagyobb baj.

Az új telefonommal nekem sincs problémám már, képzeld el. De nem is az a frissítés van rajta, ami galibát okozott, és a 14-es sem. :)

Steve Jobs már régóta forog a sírjában, de ez most hót' mindegy.

2020. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
#8 Mit vársz? Provokálsz, és neked áll feljebb. Told el a binyót, míg nem késő.
2020. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!