Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normalis, hogy a ket honapos...

Normalis, hogy a ket honapos iPhone XS-emnek mar csak 97% az akksi allapota?

Figyelt kérdés
napi 1x toltom fel, a kepernyoidom 4-7ora kozt mozog
2020. szept. 17. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hasznald, mit nezegeted
2020. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, normális, az enyém is annyi.

sajnos az akkumulátorok - iPhone, droid, tablet, laptop - ki fog purcanni 2-3-4 év után.

ezt vállaljuk mikor megveszünk egy ilyen eszközt.

ez van

majd amikor a képernyőidő drasztikusan csökken akkor kezdj el "aggódni" és cseréltesd ki az akksit.

2020. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam már párszor, de leírom mégegyszer, mert úgy tűnik, ez még mindig aktuális.

So, ne nézegesd azt az értéket, mert teljesen felesleges. Amíg a telefonod nem melegszik állat módjára, és nem merül gepárd gyorsasággal, addig teljesen okés minden.

Miért nem mérvadó az a százalék-érték?

Nos, augusztus végén szervizbe kellett küldenem a telefonom akksi hibával. Nagyon melegedett, nagyon gyorsan merült is. Nem is laca-facáztak vele, kaptam egy zsír új telefont. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az akksi kapacitásom stabil 99% volt. Most azt gondolná az ember, hogy hű, az tök oké, nem lehet baj. De. Lehet baj 100%-os akksi kapacitással is akár.

Évek múlva fog normál esetben annyit avulni az akksi, hogy neked azt már cserélni kelljen. De mire ez eljön, addigra jó eséllyel telefont váltasz.

Száz szónak is egy a vége, amíg nincs túlmelegedés, és gyors merülés, addig ne aggódj ezen. Ellenkező esetben sem, ha van jótállásod, mert egy hivatalos Apple szerviz azonnal cseréli neked a telefont.

Szóval chill, használd egészséggel továbbra is a telefont!:)

2020. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is XS van, körülbelül 3 hónapos. 100% eddig. Nálam a képernyőidő kb. 1.5-2.5 között mozog.
2020. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is XS-em van. 88%-on van. Mondjuk én rengeteget használom, mert a munkámhoz kell. Illetve most a számítógépem szervizben van. Én konkrétan arra vettem, hogy használjam. Ha majd tényleg hamar merülni fog, akkor vagy akksi csere, vagy új készülék. Vállaltam, hogy max 4-5 évig lehet használni, vagy addig sem. Nekem ez csak egy telefon, nem fogok hanyatt esni, ha tönkremegy. 40N
2020. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!