Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül mennyi lenne a...

Körülbelül mennyi lenne a normál élettartama egy átlagos okostelefonnak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez szubjektív.

Számomra kb. 2 évig tudja garantálni, pedig általában 1 éves csúcstelokat szoktam venni.(újonnan persze)

Annyi idő alatt már fizikálisan és szoftveres is elhasználódik rendesen, nem nyújt azt a felhasználói élményt mint amikor megvettem.

Persze lehetne akkumulátort cserélni, custom rom-mal kísérletezni meg ilyenek de akkor már bőven lesz jobb alternatíva ami többet is nyújt.

2020. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző telefonom egy Huawei Ascend P7 volt, amit 4 és fél évig használtam. Sosem volt szervizben, 4 évig tökéletesen működött, azután az utolsó fél évben "visszafogta magát" (az 1080p kijelző minden tartalmat max. 720p-ben jelenített meg, a kamera minősége is erősen leromlott, és a hangszóró full hangereje is a negyedére csökkent), ezután gyakorlatilag már csak telefonálásra és netezésre volt jó! Nem tudom, hogy egy hard reset megoldaná-e a dolgot, de már nem bajlódtam vele, mivel régi és elavult volt, egyre gyakrabban is kellett tölteni, bőven megérett a cserére! Ha az akku fel lenne töltve, biztosan most is működne még, bent pihen a szekrényben. Utódja egy Samsung Galaxy A70, most is arról írok, viszont bevallom, ennek nem jósolok ilyen hosszú időt! :/
2020. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt az előzö okos telefonom ,az akku bírta még viszont belassult már .így szereztem egy gyorsabb nagyobb tárhelyel rendelkező telefont remélem ez a telefon is ki bír 3-4 évet.
2020. szept. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan okostelefonom, ami már több mint 8 éves, de anyám még használja. Semmi se volt kicserélve benne. Csak az az egyetlen baj vele, hogy már akkor alsókategóriás volt mikor vettük...
2020. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Amennyire tervezték;)

Ezt így kell érteni:


https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=C_2TFgAinAg&..

2020. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%

egy 30-40 ezres telefont kb nyogalommal 2-3 évig

egy 50-60 ezres telefont kb 4év

egy 60-90 közöttit 4-5 év

egy 100-150 közöttit 5-6év

egy 150 - 250 7év

egy 250 + 7év +

2020. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!