Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6s -t megéri megvenn...

Joell kérdése:

Az iphone 6s -t megéri megvenni még 2020 ban?

Figyelt kérdés
Használtan 40000-ft.32 gigás független újszerű állapot gsm ből 3 hónap jótálással.

2020. szept. 21. 02:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A Jack-csatlakozót pedig ne sajnáld, sokkal jobb az életem, amióta a fülest a Lightning-csatlakozóba dugom, nem pedig egy olyanba, amiben ha egy millit elmozdul a bemenet, akkor már rossz lesz a hangzás.

A Jack-csatlakozó nélküli iPhone-okhoz ugyanis gyárilag Lightning-csatlakozós füles jár.

2020. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
En csak annyit szolnek hozza, hogy 2 eve van Iphone 6s-em, kameraja se rossz, tokeletesen mukodik, elvagyok vele, en vagyok a masodik gazdaja. Szoval ha szeretned, vedd meg, igazabol nyilvan nem tud annyit, mint egy ujabb, de egyaltalan nem rossz. En decemberben fogom azert mar lecserelni, vagyok egy jobb kameras telefonra, illetve nagyobb tarhelyre, mert nekem csak 16 gigas van (de vettem hozza havi 300 forintert +50 gigat az icloudban, jobb hijan). Minden fut rajta egyebkent, ami nekem kell igy a hetkoznapokban, de nem is hasznalom semmi komolyra, csak netezgetek rajta, nyilvan telefonalok is, meg fotozgatok vele, ennyi. Arra viszont keszulj, hogy az akksija nem biztos, hogy jo lesz, az enyemben meg gyari van, de ugy kb 4-5 ora alatt teljesen lemerul, ha nyomkodom.
2020. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

2016 szeptemberéig gyártották a 6s-eket. az a telefon minimum 4 éves. ki tudja min ment keresztül, mit szereltek rajta és milyen akksi van benne....

Ennél még a régi SE is jobb választás lenne.

ha mindenképpen iPhone kell a 8 alá nem mennék.

2020. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Én nem venném meg, túl régi. Lehet 100 féle baja, amiről most nem tudsz.
2020. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold jel.koszi a valaszokat...iphone 7lessz es egy tolto csatiba befughato fules..128 gigas .fuggetlen.60000ft-de egy év teljes körű gari.
2020. szept. 22. 03:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

na az jó!

múltkor volt itt egy pali ako 120-ért vette a 32 gigás 7-et újonnan. nem tudtuk neki megmagyarázni hogy átb..ták :D

2020. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

már tavaly se érte meg

idén még a 7 meg a 8 se éri meg

2020. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!