Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak engem irritál már ez a...

Csak engem irritál már ez a sok bezsongott ember, aki napiszinten kérdezősködik az iPhone 12-ről?

Figyelt kérdés

Benne vagyok jópár Apple iPhone csoportban. Ahogy pörgetem a facebook hírfolyamom, mindig belebotlok naponta 4-5 olyan posztba, ami fixen erről szól.

Miért vannak ennyire bezsongva tőle? Ja, hogy aki most akar váltani telefont, mert mondjuk az övé már tropa, vagy androidról akar áttérni, stb.. azt megértem (talán... (eddig nekem a 12 nagyon off, nem tetszik)).

Na de aki egy hibátlan telefont akar lecserélni, csak mert ez a legújabb?! Miért?

Biztos vagyok benne, hogy ide is jutott azokból az emberekből, szóval légyszi.. világosítsatok fel ezzel kapcsolatban.:)


2020. szept. 23. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem. De gratulálok, most te is beálltál a sorba.
2020. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Álltam a fityfenét. :D

Én csak a dolgok miértjére vagyok kíváncsi, a 12-es széria, mint olyan, hidegen hagy jelen pillanatban.

2020. szept. 23. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én eddig nem is hallottam az iPhone 12-ről (azt se tudtam, eddig mennyi volt), de ha benne vagy ezekben a csoportokban, akkor miért lep meg, hogy ennyien beszélnek róla? Ha zavarna, hogy mindig repülőket látok, kilépnék a repülős csoportokból.
2020. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Itt nem az a baj, hogy ezt látom, hanem a mennyiség. Ezerszer lelett írva a csoportban, hogy biztosat még senki sem tud, de azért tolják a kérdéseket még mindig ezerrel.

Van aki annyira pofátlan - már elnézést a kifejezésért -, hogy elmegy inkább egy hivatalos Apple viszonteladóhoz kérdezősködni a telefonokról. Nyilván nem kap választ ott sem, mert valószínűleg nem is tudják még ők sem.

Ezektől van herótom, így röviden. :D

2020. szept. 23. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Na és akkor mikor jelenik meg az Iphone 12?
2020. szept. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Október 13.-án jelenik majd meg, de már kb. minden kiszivárgott és semmi világrengetőre nem kell számítani. Lapos kijelzős design, 5G, 120 Hz és kis változások kamerában és chipsetben, kb. ennyi minden. Csalódáskeltő, hogy a lightning csatlakozónál maradtak, tekintve hogy az Apple ökoszisztéma többi tagja már rég Type c-t használ és az is csalódáskeltő, hogy a korai kiszivárgott és barátságosabb árazáson 100 dollárral növeltek. Notch gigantikus lesz most is, gyorstöltés csak 18W lesz, tartozékokat nem adnak majd.


Én ha Apple fan lennék, tuti nem várnám a 12-őt, ha váltani kellene, akkor vagy a Se plus-t várnám, vagy egy 11-et vennék.

2020. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:

Mi az a SE plus?

Én várom a 12 Mini-t. Az első normálisan kezelhető “kis” mobil, amit zsebre lehet tenni kényelmesen, ha tényleg akkora lesz, mint mondják. Sokan várják.

2020. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Én ha Apple fan lennék, tuti nem várnám a 12-őt, ha váltani kellene, akkor vagy a Se plus-t várnám, vagy egy 11-et vennék."

Na ezaz, amivel egyet értek. :) Nyáron váltok telefont, de az is 11 Pro (esetleg Pro Max) lesz még.

Viszont engem a notch soha sem zavart, bármekkora is. Elfér. Gyorstöltéssel soha sem éltem, nem is érzem hiányát. Az 5G-t is feleslegesnek tartom jelen helyzetben, a 4G is bőven jó még. A 120Hz-es képfrissítésnek is mi értelme van telefonon? Az ultrawide monitorom is csak 60Hz-es, de nem is kell jobb. Telefonon mégúgyse'.

2020. szept. 24. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!