Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom érintőképernyője...

A telefonom érintőképernyője random nem érzékel ,ha ez esetleg szoftveres probléma mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Nem sérült ,ázott be.Azért furcsa mert alapból mindent érzékel rendesen ,de random teljesen megszűnik az érzékelése,maga a telefon nem fagy le.Ha ilyenkor a bekapcsoló gombbal lezárom utána felnyitom több -kevesebb idő alatt megjavul.Lg v30.

2020. szept. 24. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eslviszed szervizbe.. nincs semmi hokuszpokusz amitol jobb lesz vagy megtudnank mondani mi baja.. Szerintem hardveres, de ezbis csak tipp
2020. szept. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha hardveres akkor le fogom cserélni,mert nem éri meg javítani,csak az a furcsa h van h fél napig semmi baja ,utána meg random "beakad" ötpercenként...
2020. szept. 24. 06:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont lehet, hogy állandóan lefagy a telefon. Olyankor sem reagál az érintésre és a bekapcsoló gombbal attól még le tudod zárni. Csinálj egy gyári visszaállítást első körben.
2020. szept. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fagy le csak az erintőkepernyő szűnik meg létezni az egész felületen,a manuális gombok működnek a programok futnak,csak az érintést nem veszi be...
2020. szept. 24. 06:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ments le minden szükséges, fontos információt róla amilyen gyorsan csak lehet én csak ezt tudom tanácsolni. Olyat is amiről úgy gondolod: "megvan máshol is", pl. szinkronizálva vagy így-úgy.
2020. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lementettem mindent csak csak ezt a randomságot nemértem mert ha többet nem érzékel akkor oké tönkrement ,de h vagy 100%-ban tökéletesen működik az érzékelése máskor meg egyáltalán nem ,ezt nem tudom hova tenni..
2020. szept. 24. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Értjük mostmár a problémád.

Fordulj szakemberhez, biztosan tudnak segíteni rajtad.

2020. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!