Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintőképernyő 1 vonalon...

Az érintőképernyő 1 vonalon függőlegesen néha nem érzékel. Mi lehet a probléma? Huawei Y300

Figyelt kérdés
Huawei telefonom érintőképernyője kb. középen 1 vonalon függőlegesen nem érzékel néha (pl zavaró mikor törölném ki a futó alkalmazásokat és húzom ki oldalra és nem bezárom hanem megnyitom) de van, hogy tökéletesen működik. Ezt a napokban kezdte el, már több mint másfél éve megvan, és eddig nem volt semmi probléma vele. 1-2 órán át nem nyúlok hozzá akkor pl. megjavul, vagy ha újraindítom/kikapcsolom és vissza.

2015. márc. 24. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd meghalni az érintő panel.
2015. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az LCD újra-kalibrálását. Hogy milyen szerviz kód van erre, neked kell megtalálni :)
2015. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na mióta kiírtam azóta semmi baja, sőt még finomabban is tudom kezelni. (Letöröltem 1-2 használatlan alkalmazást)
2015. márc. 24. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám , próbáltam ujra kalibrálni, lcd test-nél jól kivehető egy vastag függőleges csík, ugyanúgy y300 .... te hogy oldottad meg? én már arra gyanakszom, hogy nálam ez hardware probléma :(
2016. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta is ugyanaz a telefonom, és igazából megtanultam kezelni így, miközben gépelek forgatnom kell a telefont hogy pl. az i,k,m betűt írni tudjam, mert pont abban a vonalban nem érzékel. Azóta semmi változás, illetve pontosan ma egy meccsnézés közben nem úgy alakultak a dolgok ahogy akartam, és határozottan hozzávágtam a szekrényhez, akksi kiesett, hátlap leesett, visszakapcsoltam és azóta minden pontján érzékel...Ha nincs garanciád vagy biztosításod akkor javaslom ezt, mert igazából se a szoftverfrissítés se semmi más nem fogja szerintem helyrehozni. Szóval kb. 3-4 méterre egy szekrény nézzél ki magadnak és dobd hozzá,rosszabb nem lett, sőt most a mai napon megjavult ez a baja, aztán majd kiderül hogy visszatér-e
2016. febr. 14. 18:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nem szoktam dobálni, körülbelül ez az első szándékos ilyen dolog. Persze véletlen esett már ki a kezemből de a probléma nem ilyen dolog miatt alakult ki.
2016. febr. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!