Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung mobiltelefont...

Milyen Samsung mobiltelefont válasszak a férjemnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a férjemnek ajándékba egy mobiltelefont, de nem igazán értek a mobilokhoz. Fő szempontok: a Samsungot szereti. Legyen jó a hangszórója, ne fagyjon le, ne forrósodjon nagyon és a mostani telefonja (Xiaomi) nagyon rosszul veszi a wifit. Szeretnék neki egy szép és felhasználóbarát készüléket a fenti kötelező kritériumok mellett. Keret: 200 ezer forint. Minden javaslatot előre is nagyon szépen köszönök!

2020. szept. 24. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb, ha ő választhatná ki? Én nem biztos, hogy örülnék egy telefonnak, amit nem én választottam, mert akkor az nem biztos, hogy olyan, amire szükségem van.
2020. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Most a Samsung Galaxy Note10 Lite a legjobb ár érték arányú Samsung készülék, már 135ezer Ftért beszerezhető.

[link]


Picivel drágábban a Galaxy A90et ajánlom, ami a legolcsóbb 5G képes Samsung telefon:

[link]

2020. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy s szériából mindenképp
2020. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló Az a baj, hogy magának soha nem venne egy drágább telefont, állandóan mindent sajnál magától, ezért szeretném meglepni.
2020. szept. 24. 12:02
 5/7 A kérdező kommentje:
2. és 3. válaszoló: nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2020. szept. 24. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

200 ezerig szerintem a 2 legjobb Samsung telefon:

A 8/128 GB-os Galaxy S10 Lite - az itthon is kapható legcsúcsabb olyan Samsung, amiben Qualcomm processzor van, az a legjobb

Vagy a 8/256 GB-os Galaxy S10 5G - aminek jobb a kijelzője, 5G-képes (a leggyorsabb internet-sebesség), valamint víz- és porálló

2020. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2020. szept. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!