Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon készüléket...

Melyik telefon készüléket válasszam?

Figyelt kérdés

2 telefon között gondolkozom ,ez a galaxy s8 és az iphone 7 plus.


Azt a választ kivéve ,hogy "amelyik operációs rendszert szereted",milyen érveket tudnátok mondani arra,hogy melyiket válasszam?



2017. okt. 1. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
ne haragudj, de mobil vásárlásakor a saját szempontjaim alapján döntök, amellett, h utánaolvasok a telefonnak és lehetőség szerint boltban is megnézem. Nem döntök más véleménye alapján. Neked kell tudni, melyiket tudnád használni jobban/melyik lenne jobb neked.
2017. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nálam is így van,viszont ez nem azt jelenti,hogy nem lehetek kíváncsi másnak a véleményére :)


Szélsőséges esetben még a véleményem is megváltozhat némelyik válaszoló igényes szakmai válasza miatt.

2017. okt. 1. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó telefon, én sem tudok dönteni, amelyik neked tetszik.


Ez olyan mint hogy Audi vagy Mercedes, most valaki döntse már el.


Az s8 is műszakilag tökéletes úgymond, és az iphone is.


De egyébként volt egy időszak gyk-n amikor napi 3 Samsung s8 versus iphone 7 kérdés volt, most ugye még jött az iphone 8, érted.


Én mondjuk most vettem telefont és végül Samsung-ot vettem, egy s7-est, de vehettem volna iphone akárvalahanyast.


Szerintem tökmindegy.

2017. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából mind a kettő készülékben vannak pozitívumok is és negatívumok is .Csak azt nem tudom,hogy az Iphone-ba van-e annyi + a s8-al szemben,hogy 40el többet adjak érte..
2017. okt. 1. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
En a samsungot vennem.
2017. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. okt. 1. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a Samsungot venném, sokkal jobban megéri, sokkal jobban ki lehet használni, az iPhone esetében javarészt a márka megfizetése nyomja fel nagyon az árát! Nem baj, ha nyitott a rendszer, mert így nem ütközöl korlátokba, szabadabban tudod használni, és vírust is csak akkor kap be, ha figyelmetlen vagy, vagy bedőlsz a felugró reklámoknak (13 vírus, töltse le ezt meg azt, satöbbi). Ráadásul jobb a kamerája, nagyobb az akksija, bővíthető a memóriája, és vízálló, mi kell még?

Egyértelműen a Samsungot ajánlom!

2017. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!