Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell-e bàrmilyen dologról...

Kell-e bàrmilyen dologról lemondanom, ha androidról iosre szeretnék váltani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 06:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Leginkább csak böngészésre, és videók nézésére használok telefont."

Magyarán semmire.


"Így fölösleges lenne iphonet választani?"

Nagyon. Pénzkidobás. Egy 50 ezres Android simán elég neked.

2020. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
53%
#20 Van ismerősöm, aki kb. a megjelenése óta nyüstöl egy 6s-t, és még az iOS 14-et is megkapta. De mégsem panaszkodik a telefonra. Szóval él annyit, nyugi.
2020. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy van-e valami értelmes oka, hogy iphone-t vegyél? Nekem volt, pedig nagyon nem akartam olyat venni. A hallókészülékek 1,5 évvel ezelőttig csak iphone-al működtek közvetlenül... de egy SE is tökéletes volt hozzá, és szerencsére nem péklapát.
2020. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Morzsi007 ***** válasza:
59%

Bármilyen file-t tudsz rá tölteni, menteni, kell hozzá olyan app, ami megnyitja, egyébként mi értelme van csak tárolni.Ez nem pendrive. Legyen az akár 3d-s modell fájl, dsd, mkv stb. Ios rendszerek között

működik a fájlátvitel elég gyorsan, egyszerűen, oc-ről akár wifin keresztül. Sokkal tovább támogatott, mint az Android.

Én már annyira megszoktam, ezt a letisztult rendszert 12 éve ezt használom, hogy nem hiányzik az agyon testre szabhatóság, sőt a munkahelyi gépemen fekete háttér van, azt nem unom meg. Fiatalon 20 évesen még lehet állítgattam volna, de már nem. Nyilván egyik sem tökéletes rendszer, mindenben lehet hibát találni. Ha tetszik és van keret, akkor vegyél próbáld ki, ajánlom webshopon online keresztül rendelni, lesz 14 napod, ha mégsem jönne be visszaküldöd. Nincs olyan, amit Androidon lehet, iOSen meg nem egy átlag felhasználást tekintve.

2020. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
59%

Kiváncsi lennék hogy akik fikázzák ennél a kérdésnél az iPhonet azoknak volt-e valaha és ha igen akkor tudják-e hogyan kell használni, értenek-e hozzá?

Szerintem nem.

csak a szokásos fikázás meg, az általános sövegek elpuffogtatása: drága, nem jó, nem kell az neked, nrm kompatibilis, zárt rendszer.

a felhasználók 99%-ának ezek nem mondanak semmit és nem okoznak gondot a használat során.

Kérdez vegyél nyugodtam iPhonet, nem lesz semmi gondod vele!

van néhány dolog amit máshogy kell csinálni mint a droidnál, de azt 1-2 nap alatt megtanulod.

2020. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Kiváncsi lennék hogy akik fikázzák ennél a kérdésnél az iPhonet azoknak volt-e valaha"

Nem volt, mert bőven elég volt az az élmény, amikor a munkatársak ájfónjain nekem kellett lépten-nyomon minden hülyeséget beálíltanom. Elég sok Apple-termékkel kellett foglalkoznom mind az iskola (az egyik gimis gépteremben Apple gépek voltak), mind a munkám során ahhoz, hogy ne tartsam egy szimpatikus rendszernek.

"és ha igen akkor tudják-e hogyan kell használni, értenek-e hozzá?"

Rég rossz az, ha egy tök laikusok számára tervezett telefonhoz "érteni kell".


"általános sövegek elpuffogtatása: drága, nem jó, nem kell az neked, nrm kompatibilis, zárt rendszer.

a felhasználók 99%-ának ezek nem mondanak semmit és nem okoznak gondot a használat során."

Hát.. ha az, hogy "drága", valakinek nem mond semmit, akkor az vagy apuci pénzcsapján lóg, vagy értelmi fogyatékos. A kompatibilitási problémákat meg majd megtapasztalja a használat során. Persze, ha nem akar a világ Apple-ön túli részéről tudomást venni, akkor tényleg nem fog gondot okozni neki.

2020. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

jajj

gy tudtam lepontoztok és kielemzitek a mondataim.

ez is csak az appleszkeptikusok egyik klisés megnilvánulása.

apple nélkül a droid sem lenne ott ahol!

az meg legyen a te bajod hogy hülye vagy hozzá, de legalább ne hirdesd!

egyébiránt meg lehet nézni hángy droidos kérdés van, hogy ez nem megy, azt hogy kell és hány ájfónos! minimum 10x annyi droidos kérdés van. ájfonnál meg olyanokat szoktak kérdezni amihez még nekem is guglizni kell 11 év ájfón és 20 év mac-ezés után.

2020. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező én azt mondom próbáld ki!


En ma megyek az iphone se 2020-ért mert már nem tudok mondani olyan gyártót akitől vennék telefont szívesen... Anno volt nokia meg sony és jó volt de mára nem tudok mondani, ezért döntöttem emellett mert az androidosok szidják az almát de iphone iphonost nem szid.


A 80eFt os "high androidos" telefonrol annyit nekem xiaomi van és 1 éves nincs már lefagy (most is ahogy írtam ezt..), vibrál az írásnál a betű, a fenyerő elmegy, újraindul és tavaly vettem, na ezért nem veszek már és próbálom ki az almát.


Szánoljátok ki 200eFt egy iphone se, legyen jó csak 4 évig, akkor 50eFt/év. 50eFt ból milyen androidot veszel?? Ilyet kb mint most én...


Szerintem egy próbát megér, akinek van ismerősöm mind ajánlotta és azt mondta soha nem tér rá androidra.

Ami meg használható azokból, szintén 200 felett van, akkor már inkább veszek egy szifont mint egy samsungot aminek az aksija majd 2 év után felpuklisodik és dobhatom ki. Ennyit erről. De most is megy a droid vs ios úgy látom :D

2020. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28 2 év után felpuklisodik a Samu akksija??? Nálam 1 évet alig bírt ki egy Galaxy S8 normál használattal, és nem csak az akksi, hanem kb. minden behalt... :D Siralmasak. Nem fogod megbánni az iPhone-ra váltást, én sem bántam meg azután a szutyok után.

A sok utálkozó meg inkább csak irigy, de legyenek. :)

2020. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Szirty ***** válasza:
0%

#22: "Szóval él annyit, nyugi."


Nyilván mindenre van ellenpélda, még az extrém esetekre is néhány.

Nem állítottam hogy egyik se él 2 évnél tovább, de a tapasztalataim azt mutatják hogy nem lehet arra számítani hogy igen.

2020. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!