Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám valaki telefonjábó...

Hogy tudnám valaki telefonjából letiltani az instagram oldalamat?

Figyelt kérdés

Iphone készülékről van szó, nekem viszont huawei-em van. Az egyik családtagomnak megvan az instagram oldalam a telefonjában és hiába kérem arra, hogy törölje ki, nem teszi. Mivel iphone, ezért kijelentkezni sem tud véglegesen, mert mindig beajánlja neki az oldalt és ilyenkor nem kéri a jelszót. Szóval kedve szerint be-ki lépked a profilomba. Nem szeretnék új oldalt csinálni, mert azon nagyon sok dolog megvan már.


Kérlek segítőkész valaszokat adjatok, mert tényleg fontos.


(+ mikor megkértem rá, hogy törölje le az alkalmazást majd telepítse vissza, ezáltal nem lesz ott az oldalam, azt mondta, nem fogja megtenni)


Szerintem úgy kerülhetett a telefonjába, hogy egyszer bejelentkeztem, majd ő mondta, hogy ő majd kilép, hisz visszakérte a telefont és én hiába mondtam neki azt, hogy várjon, kikapta a kezemből. Ezek szerint nem törölte ki, és múltkor meg is néztem, és nem lehet csak simán kijelentkezni.



2020. okt. 2. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
változtass jelszót
2020. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%

Amikor megnézted, ergo a kezedben volt a telefonja akkor kellett volna kilépned...

Amúgymeg tépd ki a kezéből, vagy mikor alszik elcsened, és kilépsz.

2020. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelszo valtoztatassal azt hiszem kitudod leptetni az eszkozoket, tehat az ovet is.
2020. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is.
2020. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!