Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom toltojet?

Elhagytam a telefonom toltojet?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a hazban volt a telefontoltom, toltottem a telefonomat, es kihuztam majd eltettem a taskamba (emlekeim szerint) mivel mentem egyik baratnomhoz. A baratnomnel azt vettem eszre hogy nincs nalam a toltom, gondoltam hogy otthon hagytam majd haza mentem es otthon sem talalom az egesz lakasban, felforgattam mindent, utkozben 100%hogy nem hagytam el, par utcanyira mentem.. egy iphone tolto ami nem egy olcso, valami otlet?
2020. okt. 3. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Kiírod valami környékbéli csoportba, hátha megtalálta valaki.

Ha nincs meg, akkor vagy veszel eredetit vagy utángyártottat, vagy akár kínai usb c type töltőt, 1.000 ft-ért kapsz :)

[link]


"egy iphone tolto ami nem egy olcso, valami otlet?" azért a telefon árához képest nem drága egy 5 ezer forintos töltő, csak funkciója meg azért mert apple, ezért nem 1000-1500 ft :D

2020. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem leled meg semmiféleképp sem, és inkább veszel egy újat, akkor mindenképp eredetit vegyél.

Az utángyártottakkal sok a baj, mindig szembe jön velem egy-egy poszt fb-n, hogy egy idő után nem ismeri fel a telefon, meg hasonlóak.

2020. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

nem kell parázni, bármilyen 5V-os töltővel lehet tölteni az iPhonet.

Nekem is egy Hama akármilyen minimál töltőn lóg most is. és évek óta semmi baja nincs.


MFi (Made For iPhone) legyen és azzal töltheted.

2020. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2 hát töltő kábelnek használva jó az után gyártott kínai is, max adat másolásra nem.

3. amúgy is szét megy az eredeti is, tényleg töltésre jó bármi.

2020. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Nagyon sajnálom a történteket.

Ha nem találod meg, akkor vegyél pár ezer forintért egy újat.

A telefon árához képest tényleg nem drága.

2020. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak nekem van itthon kb 10 usb-s töltő adapter?
2020. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet... nálam csak 7 van :DDDDD
2020. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel a csaladban egyedul nekem van iPhone-om, igy logikusan nekem is csak 1 darab toltom van. :c
2020. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egyedül anyukám IPhone-os, azt kapta tőlem karácsonyra tavaj, így csak neki van lájtning töltője.
2020. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!