Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég egy 13 évesnek 32GB vagy...

Elég egy 13 évesnek 32GB vagy vegyünk neki 64GB-os telefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányom hamarosan 13,5 éves lesz és megbeszéltük, hogy karácsonyra kap egy telefont. Ez lenne neki az első teledonja és csak hívásra játékra valamint csetelésre fogja használni (nemtudom mire lehet még mindegy is) és a kérdésem hogy egy elég lenne e neki egy 32 GB os teló vagy inkább 64GB-osat vegyünk neki? Ki fogja egyáltalán használni?

2020. okt. 6. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is 64GB a minimum. A 32GB-os tárhely már nagyon kevés, még egy 13 évesnek is.
2020. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem semmi, 2 éve nyuzom a telefonom , 2 gyerek 1 feleseget tartok el a használatával, innen vezérlem a házban a riasztót redőnyt fűtést porszívót öntöző rendszert, mosógépet, emailt írok néha excel táblákat nézek arajanlatokra reagálok, kocsiban zenet hallgatok, irodában telepen lévő kamerát néha ellenőrzom


És a 64 gigabol 34 szabad.


Szinte hihetetlen hogy ezek a mai 13.5 éves gyerekek milyen komoly munkákat végeznek :):):)


De legyen a 64es szerintem is, csak elgondolkodtam.. :)

2020. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12, nekem 128 gigás telefonom van, és ebből 89+ foglalt. :D Pedig nem vagyok elfoglalt üzletember okosházzal, mint te, csak fotózok egy csomót, hallgatok zenét, filmelek, ilyesmik.

Persze, gondos karbantartással nem kéne ennyi hely, de még felnőttfejjel se sűrűn jut alkalmam rendszerezni és leszedni a fotókat, egy kamasz mégannyira se fogja megtenni.

2020. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én simán telepakoltam ekkora tárhelyeket kamaszként (zenék + fotók), miért lenne hihetetlen?

2020. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 koloshortos válasza:
34%
És csodálkoznak a szülök hogy a gyerek 13 évesen árulja magát az interneten én nekem ha lenne gyerekem 15 éves koráig okos telefont nem adnék a kezébe.Na meg minek ennyi erővel amire használni akarja gombosat is vehetőnél neki azt törheti zúzhatja lophatják ezerrel .jaaaaa hogy az nem menő mert nem okos meg a többieknek is okos van van akkor nekem az kell.
2020. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem egy iPhone 5s-em van 32 gb-os. Nekem ez bőven elég! (Van rajta majdnem 100 videó, meg még majdnem 2000 fotó, TikTok, snapchat, kréta, és sok játék és még így is van 5 gb szabad tárhelyem!)
2020. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem mint gyereknek most egy Huawei P8 Lite-ja van, a képernyőn hajszál törések vannak, hátlap teljesen bevan törve, és még 16 gigás a tárhelye.


Ha a gyerek nem használ instát vagy a tiktokot pl, akkor elég az is. Én nekem kb 8 app( + bloatware ) van a telón és még nem telt be a hely.


+ 1237 fotó, 230 videó


TL;DR: sztem 32gb megéri.

2021. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!