Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone elso kameraja miert...

Iphone elso kameraja miert mutatja forditva a kepet, amikor a fotok kozott rendesen jeleniti meg?

Figyelt kérdés

Most valtoztam az iphonera, es erdekelne hoy ezze mit tudok kezdeni.

Beallitasok kozott nem talaltam semmit.

Regi telefonomnal be lehetett allitani hogy tukrozze vagy sem a kepet. Itt nem talalok ilyet.

Nem zavarna az egesz ha ugyanazt jeleniteni meg a kameran es a fotok kozott...

Ennyi erovel megfordithatnam a telefont es hatso kameraval is fotozhatnek, mert a kamera forditva mutatja a kepet..



2020. okt. 7. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani, hogy tükrözés bekapcsolása, akkor a képek között is tükröződve fog megjelenni. Ez az egyetlen megoldás jelenleg arra, hogy ugyanaz legyen a képen, mint amit a kamerában látsz. Sajnos.
2020. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az élőképet nem lehet tükrözni

de szerintem nincs is ezzel baj... nekem így természetes. ha a jobb kezemmel a jobb füemhez nyúlok akkor azt jobb oldalon látom. ott ahol van!

2020. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hol lehet beallitani a tukrozes bekapcsolasat? Mert en sehol nem talalok ilyet :/

Nem az elokep a lenyeg, hanemhogy azt lassam akkor a fotok kozottt is

2020. okt. 7. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az általad látott fordított kép a fordított kép. És ezt fordítja újra , hogy a gallériádba már rendesen menjen. De ez ahogyan az előzők is írtak ki lehet kapcsolni.
2020. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beállítások, ott legörgetsz, megnyitod a ,,Kamera” nevű menüt, és ott van olyan, hogy ,,Első kamera tükrözése”.
2020. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat nekem nincs ilyen :/

Kamera nevu menu alatt az alabbiak vannak:

Formatumok

Video rogzites

Lassitott felvetel

Beallitasok megorzese

QR kodok beolvasasa


Rács


Normal foto megorzese (HDR)

2020. okt. 7. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

melyik iPhone és melyik iOS van rajta?

ez a tükrözés kapcsolása asszem iOS14-en jelent csak meg.

2020. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Iphone7, es ios 14.0.1
2020. okt. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!