Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple- szimpatizáns, kisebb...

Apple- szimpatizáns, kisebb méretű képernyőt preferáló lánynak jelenleg a 11 pro a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Születésnapi ajándék vásárlását tervezem a páromnak.

Az Apple 11 Pro (nem Max) változata jutott eszembe, mi a véleményetek?

Pár éve már teljesen elszakadtam az Apple palettájától (10, 11,xr,rs,pro, max, max pro, istentudjami...), ez most a legmodernebb típus?


Jelenleg iPhone 7-et használ, megjelenésekor vettem neki, de mára úgy érzem, megszolgált.

Kapott azóta egy iPad-et is az egyetemre, így - személyes preferenciáit is figyelembe véve - kifejezetten logikus lenne maradni a márkánál, holott jómagam ős-Androidos vagyok.


Ez is "telefon lesz" 3-4 évig? Jó az üzemideje? Aki használja, szereti?


2020. okt. 7. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az van! nagyon imádom!

nincs túl nagy mérete, pont jól illik a kezembe. átlagos kezem van nem nagy vízilabdás pracli :D

igen, 3-4 évig tuti jó telefon lesz még!

az akksi is tök jó! 8+-om volt előtte, azelőtt meg 6s+ pont azért, mert azokban nagyobb aksi volt de a 11 pro még ezekre is rátesz bőven.

4 órás képernyőidőt ír és 54%-on vagyok... nálam kibírna 2 napot is.

Persze ha egész nap kitaposom a belét akkor lemerül ez is. de sokkal jobban bírja mint a korábbi iPhoneonok.

2020. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes lesz neki! :) Maga a telefon alig nagyobb, mint egy iPhone 7 (csak ugye az előlap nagyobb része kijelző). Az almás előéletéből ítélve szintén tökéletes lesz neki.


2019-ben jelent meg, szóval valószínűleg a 2024-es nagyfrissítést még megkapja, ezzel nem lesz gond. Az akkumulátora sokkal jobb ezeknek az új designnal rendelkező modelleknek, mint az iPhone 7/8 szériájának, így valószínűleg azzal sem lesz baj.


Az üzemideje valahol 6 és 8-9 óra között van, használattól függően (nyilván ha végig YouTube, akkor hamarabb lemerül, mintha végig Facebook lenne használva).

2020. okt. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, megerősítettétek a szándékom!

19-én lesz a születésnap, beszámolok majd az "eredményéről"! :)

2020. okt. 8. 06:26
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
Én lehet megvárnám a 12-es sorozatot. Jövőhéten mutatják be. Elvileg lesz egy kisebb méret is, ami mèg komfortosabb lehet egy nőnek és egy évvel újabb, mint a 11-es széria.
2020. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a 11 Pro-nal. Nevetseges akksi meretek lesznek a 12-es szeriaba, de azert 5G-t akarnak melle... Gyorsan meg is eszi a telefont. Szoval folos arra varnod, jobban megeri az elodje, es szebb is (ha tenyleg a megjosolt dizajnnal jon a 12).
2020. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:

Utolsó-nak.


Teszteket meg kell várni, addig felesleges bármit mondani. Semmi nem biztos. Nekem az új dizájn jobban bejön, kényelmesebb fogni is. Ez szubjektív. Egy hét ide vagy oda.

2020. okt. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Időközben puhatolóztam, nem különösen tetszett neki az új, 12-es dizájn, a régi készülékekre emlékeztette, így - mivel világmegváltó újdonságot sem hozott - azokat el is vetettem.


Finoman kérdezgettem a képernyőméret kapcsán is, mire kiderült, hogy a sok iPad-ezés után nem lenne ellenére nagyobb képernyő, úgyis lehet egykezes módra tenni. Kiváltképp, ha az magasabb üzemidővel jár.


A fentiek tükrében végül tegnap egy zöld 11 Pro Max-ot vásároltam, 2 év Apple care+-szal.


Az ünnepség jövő héten esedékes, bízom benne, hogy örülni fog. :)

2020. okt. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!